Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi érhető el naturálban?

Mi érhető el naturálban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve edzek, és beleestem abba a hibába, hogy túl sokat lógok a közösségi felületeken, ahol jobbnál jobb fizikumokat látok, tökéletes fényekkel és tökéletes szögben fotózva azt hazudva, hogy ők már pedig naturálok.


Belefáradtam a fake naturálokból, akik valótlan képet állítanak mindenki elé.


Mi érhető el egy átlag genetikával rendelkező számára naturálban? Itt most nem a naturál maxról beszélek (mert ezt 1 millióból 1 ember talán eléri, de ez sem biztos), hanem a tényleges valóságról, tökéletes fények és mindenféle trükkök nélkül.



2022. okt. 31. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

"Mi érhető el egy átlag genetikával rendelkező számára naturálban"

Nincs átlag genetika. Mindenki genetikája más, ezért mindenkinek más forma, más fizikum, más tömeg érhető el. Valaki hosszú évek kemény edzései és diétái által el tud érni naturálon is komoly eredményt, valakinek pedig hiába a hosszú évek, egy pulcsiban meg sem mondod róla, hogy konditerembe jár.

Szakadj le a közösségi médiáról, és állj teljesítmény alapon az edzéshez. Magaddal versenyezz, ne fake naturálok instagram képeivel. Tedd fel magadnak a legfontosabb kérdéseket: teljesül az edzésprogramjaid során a progresszió? Betartod a kalóriakereted és a makrotápanyag-igényed? Alszol eleget? Ha ezekre a válasz az, hogy igen, akkor fejlődni fog az izomzatod. Ennél többet nem értem, hogy miért akar kívánni akármelyik naturál hobbigyúrós.

2022. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez a naturálkodás is már olyan dolog versenyszinten, hogy csak a hülyék hiszik azt el, hogy azok a "naturál" versenyzők tényleg naturálok. Tudod kik a valódi naturálok a naturál versenyeken? A versenyen résztvevő utolsó helyezettől mondjuk a hetedik-nyolcadik helyezetig. A legjobb 6-7 és főleg a dobogósok, azok egyik se naturálok. Nagyon minimális dózisú szteroidod használnak, és kevés fajtát. A kúrát pedig úgy időzítik, hogy teljesen kiürüljön a szervezetből, ha netán doppingellenőrzésre kerülne sor.


Kérdező. Folytasd az edzést, ne törődj semmivel és főleg senkivel se. Csak magaddal. Aztán ahogy telik az idő, úgyis jobb leszel. Rosszabbul nem fogsz kinézni, ha folyamatosan és odafigyelve edzel kitartóan.

2022. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

1-es! ez a pulcsis dilemma a többségnél fenn áll.

én még nem találkoztam olyan naturállal akinn pulcsiban is látszott h gyurmázik.

2022. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb ami most nekem van forma. Persze már 25 éve edzek, és látszik pulcsiban is mert elég széles a vállam, plusz a mell is, lehetne jobb a forma de akkor normális étrend +kox kellene, annyira nem érdekel már, csak hobbi
2022. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas.. az, h neked mi majd meglatod.
2022. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is (szerencsére) cáfolom ezt a pulcsiban nem látszik dolgot!

Keskeny derék, széles hát/váll, "nagy" karok és kész is a recept. Persze el kell felejteni a nagyon alacsony tzs-t, de nyílván bezsírosodni sem kell.

2022. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!