Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés

Csak otthon tudok edzeni, semmi súlyom nincs, csak saját testsúlyos lenne.

Fogalmam nincs hogy kell egy ilyenbe belekezdeni. Izomtömeget szeretnék növelni, leginkább fenékre (nyilván). Persze az is fontos hogy lapos legyen a hasam (diétával lehet elérni tudom, legalábbis ezt hallottam). Hogyan kezdjem el az edzést, elég a cardio, hány naponta edzek, mennyi ideig, pihenők, ismétlésszám. Rengeteg kérdésem van, mert sajnos nem vagyok jártas ebben, sem ismerős semmi.

Egyébként 20 éves lány vagyok, 45 kg, és 158 cm.

Válaszokat előre is köszönöm!


2022. nov. 3. 09:49
 1/2 anonim válasza:
13%
Próbálj meg elöszőr könnyű tornát csinálni. Folyamatosan szoktasd a testedet az edzésre. Guggolások, fekvőtámaszok, felülésekből csinálj meg minden nap 50-et. Dolgozz ki számodra egy tökéletes edzéstervet. Van egy nagyon jó alkalmazás telefonra ami segít az edzésben és jelentős változásokat fogsz magadon tapasztalni pár hónapon belül. Felsőtest edzés nevű alkalmazás nagyon jó az edzéshez. 3 napot edzél egy héten és a többi pihenő nap legyen.
2022. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!