Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni "16"...

Hogyan kezdjek el edzeni "16" evesen?

Figyelt kérdés

mit ajanlatok hogyan kezdjek edzeni 16 evesen?

Rólam: focizok mar 7 eve

174 cm vagyok

46 kg

es soha nem tudk hizni sajnos ez genetika es igy mindig nagyon veony vagyok es hogy milyen etelet tudnatok ajanlani hogy egeszseges legyen es tomeget is tudjak vele fellszedni?es miket csinajak milyen mozdulatokat meg mivel es hogy edzek?itthon van egy futó pad is es napi hany km-tert ajanlatok futni rajta? es a legfobb celom hogy felszedjek sok izmot!

es esetleg valaki tud mondani jo tippeket?vagy valami youtube videot mondani hogy hogyan kezdjem el?elore is koszi a valaszokat :DDD



2021. jan. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlok kezdetben egy minőségi személyi edzőt 1-2 hónapra, akinek elmondod, hogy mit szeretnél elérni és segít, rögzíti az alapokat. Én nem ajánlok neked napi futást, főleg hogyha jársz focizni, függ persze, hogy milyen rendszerességgel csinálod.
2021. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthon máshogy enni cink. És az életviteleden se nagyon tudsz változtatni. Szóval szerezz be egy tömegnövelőt. Jumbot, Myomaxot, valamit. Ügyelni kell, hogy egy adagot ne egyszerre lődd magadba, mert attól olyan beled lesz, hogy a böllér sorszámot ad.

Ami az edzést illeti. Kéne két állíthatós egykezes súlyzó. 10-12 kilónyi súllyal per darab. Annyival már el lehet kezdeni edzegetni otthon. Igazából rengeteg oldal leírja kb ugyanazt. Kezdőként, izomépítésre teljes testes edzés, kb 3 hónapig, heti 3*. 3*15 minden gyakorlatból.. és legyen vagy 8-10 gyakorlat. Kb 50 percig tartson, plusz a nyújtás és a kezdeti bemelegítő gimnasztika, szóval így egy óra. Mivel rengeteget futtok edzésen, ezért azt hanyagold. Én igyekeznék olyan napokra berakni, amikor nincs edzés. De ezt te érzed, mennyi időd és kedved, energiád van.

A teljes testes programok nagyon hasonlóak a neten, és tényleg millió plusz egy oldalon fent van valamilyen formában. Ha csak súlyzód van akkor lényegében eléggé kötöttek a lehetőségek. 1 Bicepsz, 1 tricepsz, 2 váll, 2 hát, mellre fekvőtámasz, 2 comb, 1 vádli. Összesen 10 gyakorlat. Edzések utáni (fociedzések után is!) tömegnövelővel, három hónap alatt felmászik rád 6-8 kiló.

2021. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első ha izmot akarsz és hízni akkor a futópadot bszd ki mert azzal egyik se fog összejönni.Foci miatt már így is futsz eleget részben emiatt is lehetsz ilyen vékony.

Edzésnél az előzők igazából leírták,elején személyi edző és teljes testes edzés.

2021. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!