Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól lehet edzőter...

Hány éves kortól lehet edzőterembe járni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk ki van/volt írva hogy 16 éven aluliak nem használhatják a termet...


Valamilyen szinten jogos is,eléggé idegesítő hogy a sok 14-15 éves vagy annál fiatalabb suhancok bandában összevissza bohóckodnak,hangoskodnak,"feszítgetnek"


a terembe, ezáltal zavarják a többi ember nyugalmát. Nem először tapasztaltam már ezt. Volt olyan láttam, mikor menőzésből nagy súllyal akarnak edzeni,és mi lett a vége? Majdnem ráesett a fekvenyomó rúd súllyal együtt a gyerekre... Ilyenkor persze mindenki hibás és felelős lenne,csak ők nem."


Én is láttam már pár bohóckodó ránézésre 12-14-16 éves gyereket, de a legtöbb esetben felnőttek szoktak zavarni, akik az "edzés" közben folyamatosan visítva röhögnek miközben az életüket is kibeszélik. Én meg hiába hallgatom a nezémet, így sem tudok nyugisan edzeni ilyenkor.


Persze nem azt mondom, hogy mindig legyen katonás fegyelem a termekben és soha senki ne nevessen egyszer sem, de azért amit páran levágnak az túlzás de nagyon.

2022. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Első számú hadparancs


Edzőteremben nem eszik, kicsit iszik, kulturáltan edz, és nem szórakozik.

2022. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16-tól
2022. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!