Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól lehet edzőter...

Hány éves kortól lehet edzőterembe járni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
14 körül
2022. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Bár(h)ány
2022. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Inkább 17-18...


Nálunk ki van/volt írva hogy 16 éven aluliak nem használhatják a termet...

Valamilyen szinten jogos is,eléggé idegesítő hogy a sok 14-15 éves vagy annál fiatalabb suhancok bandában összevissza bohóckodnak,hangoskodnak,"feszítgetnek"

a terembe, ezáltal zavarják a többi ember nyugalmát. Nem először tapasztaltam már ezt. Volt olyan láttam, mikor menőzésből nagy súllyal akarnak edzeni,és mi lett a vége? Majdnem ráesett a fekvenyomó rúd súllyal együtt a gyerekre... Ilyenkor persze mindenki hibás és felelős lenne,csak ők nem.

2022. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
16-tól
2022. nov. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, mert nem egységes. Sok helyen 14 a korhatár, még ha sokaknak nem is tetszik, de kiváncsiságból megnéztem más konditermet is, és van ahol 16, van olyan is ahol 16 alatt csak felnőttel lehetsz, van ahol csak edzővel, de olyan helyet is találtam, ahol szülői felelősségvállalással lehet bemenni olyan fiatalon. Vidéki nagyvárosban ez így megy. De gyakorlatilag néhány helyen, főleg nem a városközpontibb helyeken, mindegy mennyi vagy, örülnek ha pénzt látnak.
2022. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Akkor a 9 éves fiamat viszem ma befelé 😂
2022. nov. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Szülői felügyelettel bármikor, én is sok gyermekessel találkozom az edzőteremben.


Egyedül pedig én anno 16 évesen kezdtem, így gyanítom akkor már lehetett, vagyis senki nem nézte mennyi idős vagyok🤔

2022. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valaki 16 évesen kinéz 13-nak is
2022. nov. 8. 08:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülő felügyelettel kisgyerek is tartózkodhat a teremben, ott, ahova én járok. De nem edzhet, nem használhatja a gépeket. 14 éves kortól használhatja.

Én inkább a 16-18 évet tartom jónak. Árthat a fejlődésben lévő szervezetnek. Sajnos sokan (a felnőttek is) ész nélkül csinálják.

Amikor elkezdtem járni, az akkori "törzsközönségből" már szinte senki sem jár. Pár év alatt totál tönkretették magukat. Semmit nem tudnak sportolni, annyira kinyírták a derekukat, gerincüket, izületeiket.

2022. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
A gépeket 14-16 évtől lehet használni, de ez teremfüggő.
2022. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!