Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi érhető el naturálban?

Mi érhető el naturálban?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kezdem azt érezni, hogy a közösségi médiák hatására kezdek magamban egy teljesen valótlan képet állítani a testépítésről.


Folyamatosan a tökéletes, jól beállított, jó fényekkel lévő képeket/videókat látom és nagyon sokszor demotiváló tud lenni, hogy én még nem tartok ott. + lehet, hogy nem is naturálok és kitudja mióta edzenek már.


Kik azok az influenszerek, akik TÉNYLEG naturálok? Szeretnék valós képet arról, hogy mi is az, ami elérhető, mert azt érzem, hogy olyan mércéket állítok magam elé ezek a képek láttán, amik nem érhetőek el..



2022. dec. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Jajj má', de unalmasak hetente ezek a kérdések. Full egyénfüggő, hogy kinek mi érhető el naturálban. A koxolást sokan tagadják, szóval nem tudni melyik jutub influencer naturál valójában.
2022. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más érhető el naturálon. Mindenkinek más a genetikai potenciálja, mindenkinek más az anatómiai sajátossága, mindenkinek más az izomtapadása, és még sorolhatnám. Nem vagy előrébb, ha belinkelünk neked egy elvileg naturál testépítőt, mert ha neked nem egyezik meg vele tökéletesen a genetikád, az anatómiád, az izomtapadásod, a végtag hosszúságod, az izületek szélessége (és megint csak sorolhatnám), akkor még akkor sem fogsz úgy kinézni, ha bekokszolsz.
2022. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor csinálj te is magadról jól beállított képeket és hidd azt hogy 0-24-ben úgy nézel ki. Amúgy pl. három harmad gyerek formája. Amit én látok hogy körülöttem akik edzenek egyáltalán nem következetesek az edzésükben, nem alszanak eleget, vagy túl keveset vagy túl sokat esznek (tömegelés szálkásítás forevaaa!!), ebből így tényleg nem lesz semmi. Szerintem ha valaki odafigyelve csinálja, precíz az étrendje (legalább a kalória és a fehérje megvan), sokat alszik, akkor "rossz" genetikával is el lehet jutni olyan szintre hogy egy hozzá nem értő meggyanúsít majd, hogy kokszolsz. De ez nem fél év és tényleg fel kell rá áldozni elég sokat a szabadidődből.
2022. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez osszetett kerdes.

1. Teljesen jol latod. A social media egy torz kepet ad. Nem csak a gyúrással kapcsolatban, mindennel. Mindenki boldog, mindenki ki van gyurva, rohadt szalkas, izmos. A csajok szet faceappolva es sorolhatnam.

2. Ha ezt felismered, hogy karos es negativan hat rad, az mar egy jo lepes szerintem.


Az en tanacsom: azokat az embereket kovesd, akik valamilyen erteket is adnak a mindennapokban. Pl. Nem csak a pozitiv oldalt mutatjak... nem az a lenyeg hogy vedd meg a sajat edzestervet, hanem ad tenyleges tanacsokat, edzestechnikakat stb. A tobbit kovesd ki.


Az ilyen himi-humi kockas hasu, szalkas, szet fotoshoppolt modellekbol dunat lehet rekeszteni, es semmit nem tesz hozza a te hetkoznapi eletedhez. Max azt hogy irigykedsz, vagy egyre szarabbul erzed magad, hogy te miert nem nezel ki ugy...

2022. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

"Akkor csinálj te is magadról jól beállított képeket és hidd azt hogy 0-24-ben úgy nézel ki. Amúgy pl. három harmad gyerek formája. Amit én látok hogy körülöttem akik edzenek egyáltalán nem következetesek az edzésükben, nem alszanak eleget, vagy túl keveset vagy túl sokat esznek (tömegelés szálkásítás forevaaa!!), ebből így tényleg nem lesz semmi. Szerintem ha valaki odafigyelve csinálja, precíz az étrendje (legalább a kalória és a fehérje megvan), sokat alszik, akkor "rossz" genetikával is el lehet jutni olyan szintre hogy egy hozzá nem értő meggyanúsít majd, hogy kokszolsz. De ez nem fél év és tényleg fel kell rá áldozni elég sokat a szabadidődből."


Én relatív sokat edzettem, igaz nem a legjobban csináltam a dolgokat de ahhoz képest hosszú évek óta edzem és senki se gyanúsít ezzel. Bár nálam megvan az is, hogy az alsótestem izmos, a felső meg sajnos nem az, és pasiknál a felsőtestet nézik.



De erre a ki naturál és ki nem naturál kérdésre le akartam írni egy dolgot. Az oké, hogy valaki naturál és így néz ki ahogy. Bár a "képet" persze nehezíti, hogy nem tudod, hogy az e. De a Ronnie Coleman a csúcsformájában meg tutira nem volt naturál, ez nyilvánvaló. Akkor a Ronnie Coleman formája meg koxal elérhető nem? Mégis hány Ronnie Coleman (mármint csúcsformában) szintű fizikum létezik? Mármint a koxosok körében nyilván. Gondolom érted ennyiből, hogy mire akarod kilyukadni.

2022. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Liver King naturál.

Sok nyers májat kell enni.

2022. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!