Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így mikor járjak edzeni?

Így mikor járjak edzeni?

Figyelt kérdés
Legtöbbször 18+ órát dolgozok és még az utazás szóval elmegy 0 ra a napom. Másnap pedig végigalszom vagy más dolgom is van (tanulás pl). Hova tudnám beiktatni az edzést ? Vagy várjak amíg változik a helyzet ? Jártam már ezelőtt egy évig és fejlődtem is gyorsan de abba kellett hagynom emiatt. 19f

2022. dec. 21. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

18+órát dolgozol?

azt hogy? 2 munkahelyed van vagy mi? és mellette még tanulsz is?

kicsit kamu szagú, de ha igaz akkor hagyd az edzést, így képtelenség besuvasztani.

2022. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Munka előtt vagy után.
2022. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mondjál fel, és járj inkább edzeni, mert csúnya leszel nyáron a sok tökéletes body között. 😂
2022. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.
2022. dec. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem egészséges! Hosszú távon sok negatív következménye lesz ennek a munkának! Főleg ha olyan fáradt vagy, hogy végig alszod a masnapot. Így nem tudsz edzeni járni, hiszen ha komoly eredményeket szertnel ott is a maximumot kell nyújtanod!
2022. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
így jár aki 18 órát dolgozik naponta.. HA meg nem mindennap, akkor a pihenőnapokon tudsz edzeni.
2022. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
18 óra mellett sehogy, válts munkát
2022. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
Soha. Gyanús a 18 óra munka.
2022. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tesó, az semmi. Svarci 20 óra építőipőari munka után is lement edzeni, és így lett Mr. Olympia.


Komolyra fordítva a szót, ha ez nem troll kérdés, akkor meg is érdemeled, hogy 18 órát dolgozz, ha már ilyen madár vagy.

2022. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
48%

Én alkalmazott matematikus habil. egyetemi docensként és mesterséges intelligencia fejlesztőként nem azért nem edzek mert nincs időm hanem azért mert akkora Boss vagyok hogy benyomom az elixírt meg a szérumot intravénásan és miközben programozok és az agyam pörög mert olyan mint egy nukleáris reaktor akkorára duzzadnak a bicepszeim meg a tricepszeim hogy kész Terminátor vagyok.


Bármelyik kondiba járó veréb gyereket összehajtogatom ha arról van szó de még a súlyzót is ketté harapom a 65-ös karommal

2022. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!