Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányszor menjek egy héten...

Hányszor menjek egy héten konditerembe ?

Figyelt kérdés

Heti kétszer van karate edzésem, mellette hányszor kéne járnom konditerembe hogy legyen eredménye ?


17/f



2023. jan. 1. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ahányszor számodra célszerű.
2023. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én heti 2-re gondoltam, az is elég lenne az izmosodáshoz ?
2023. jan. 1. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Kezdésnek szerintem jó, aztán később majd meglátod.
2023. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Lényegtelen hányszor mész le, mert nem az fog számítani.


Amikre figyelj:

Fenntartható legyen és szeresd csinálni.


Heti 3 edzéssel is ugyanazt tudod elérni, mint heti 5 edzéssel, mert nem az edzések száma a lényeg, hanem a volumen, intenzitás, frekvencia hármas.


Heti 3 viszont minimum legyen meg, ha eredményt is szeretnél elérni.

2023. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem a heti edzések száma dönti el, hogy fejlődsz-e. Járhatsz heti ötször is, ha szar az edzésprogramod, szar a technikád, nem fogsz fejlődni, de járhatsz heti kétszer is, ha jó a program, jó a technika, akkor izmosodni és erősödni fogsz. A kérdésedből látszik, hogy se a programozásról, se az edzéselméletről nem tudsz semmit, ezért kérhetnél segítséget a karate edződtől, aki persze nem testépítő, de ha igazi sportoktató, akkor kéne tudnia segíteni az ilyen jellegű céljaidban. Ő ráadásul tisztában van veled, a teljesítményeddel, a regenerációs képességeiddel, az általa tartott tréningek jelentette terheléssel, ezért illene neki konkrét tanácsot nyújtani.

Én heti két karate edzés mellé heti két alkalommal javasolnék teljes testes edzést közepes intenzitással, közepes volumennel, persze törekedve a progresszióra, és a munkasúlyok növelésére, de fokozottan szem előtt tartva a regenerációt.

2023. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 1. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én azt javaslom hogy keress fel először egy Személyi edzőt akár pár alkalomra. Ő majd felméri az állapotod és személyre szabottan összeírja edzésedet és étrendedet és korrigálja a gyakorlatokat.

Az a gond, hogy neten keresztül nem tudhatjuk a jelenlegi erőnlétedet és ugye mindenkinek más igénye van. Az sem mindegy mi a célod: Tömegelés vagy fogyás..

2023. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti 2-3-szor, 6-8 gyakorlatos egész testes edzést alapgyakorlatokkal. Amennyi időd, enegriád, agyi kapacitásod, van a karate mellett.
2023. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hetente van karate edzésed is?
2023. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-3, amennyit bírsz a karate mellett.
2023. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!