Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor edzeni kezdtél,mi...

Mikor edzeni kezdtél,mi alapján választottál magadnak Személyi Edzőt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Hogy melyik edzőcsajnak van a legjobb segge. Azt néztem állandóan edzés közben.🍑😍😝
2023. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nemkelett mert apam eb bajnok volt fekvenyomasba, testepites melett. Mar 16evesen egyutt edzettunk. Par evre ra a box fele mentem, ott a legkemenyebbnek mondott eggyesuletet valasztottam. 4-5 ev mulva ujra gyurni kezdtem a kollegammal aki tobbszor nyert superbodyt, ifbb pro edzoje volt.
2023. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én nem választottam senkit. Nem volt személyi edzőm, mindent magamtól tanultam/tanulok.


Nem is bántam meg, mert ahogy most elnézem a nagy személyi edzőket, hogy miket tanítanak a klienseinek.. Vicc az egész. :D A személyi edzők 95%-a le van maradva tudásban körülbelül 15 évvel.

Háromszög fogantyúval végeztetik az evezést, azt sem tudják mi az az RPE skála, anabolikus ablak tévhit, meg még milliónyi dolgot sorolhatnék, amit tapasztalok nap mint nap.

2023. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nezd meg az eredmenyeit, edzettjeit, olvad el a visszajelzeseket. Lehetoleg ne okjst hanem mondjuk weiderest valassz.

Am utcso mi a bajod a szuk evezessel? 😀 t-rudnal meg kabelen kb alap a 3szog fogantyu. Persze normal dontott torzsu melett

2023. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok Személyi Edzőt választani,mert magam is azt végeztem csak még a TF-en. Csak kíváncsi vagyok hogy egy kezdő vagy egy munkáltató akár egy terem mi alapján választ edzőt/edzőket a mai világban.
2023. jan. 4. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy terem mi alapján választ edzőt/edzőket"

A termek 99 százaléka az alapján választ edzőt, hogy van-e az illetőnek meglévő ügyfélköre, aki aztán ott fog bérletet és narancsos BCAA-t vásárolni.

2023. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Én otthon szoktam. Nincs edző.
2023. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!