Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az online...

Mit gondoltok az online személyi edzésről?

Figyelt kérdés
Szerintem baromság de én hobbista vagyok és érdekelne azok véleménye is akik nálam profibbak.
2023. jan. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Haladó szinten működik, én készültem már online coachinggal versenyre. Kezdőként, amikor még egy súlyzót nem tudsz normálisan megfogni, és az üres rúddal sem tudsz szabályosan leggugolni, akkor abszolút nem működik. Kezdőként ha személyi edzőt fogadsz, akkor az személyes kontrollt kell jelentsen, mert csak úgy van értelme.
2023. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Haladó szinten ok. Kezdő szinten felejtős.
2023. jan. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Pénzkidobás, de ha ennyi lóvéd van, etesd őket.
2023. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha versenyzői babérokra törnél akkor érdemes lehet akár személyesen is edzőt felfogadni, nem csak online.


Ahogy előttem is írtatok, szerintem is felesleges a kezdőknek.

A neten megannyi étrend és edzés program között válogathatunk céloktól függően.

Max a gyakorlatok kivitelezése az amit érdemes jól elsajátítani. Szinte bármelyik teremben vannak arcok akik szívesen segítenek.

2023. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!