Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold nyomás jó, hasznos...

Arnold nyomás jó, hasznos gyakorlat?

Figyelt kérdés
Sztem a mellről nyomás kétkezes rúddal meg az egykezes vállból nyomás hasznosabb, hatékonyabb. Ez a ki-be forgatgatás amit ugye az Arnold nyomásnál csinál az ember, az nem teljesen felesleges? Nem igazán látom értelmét. Sőt, csak jobban meg tud pihenni az ember a forgatgatás közben, ami csökkenti a terhelést. Vagy mi szól mellette? Ti csináljátok?
2023. jan. 5. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Én csinálom. Nem tudom mennyire hasznos gyakorlat, de szeretem csinálni, jó kis gyakorlat:)
2023. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is szoktam kiegészítésként de úgy érzem h a mellrol nyomás meg a vallbol nyomás intenzívebb, jobb. Hallottam már azt is h ez a forgatás totál fölösleges és ha nem Arnold nyomásnak hívnák senki se csinálná, meg azt is h jobb mint a vallbol nyomás, ezért kérdeztem.
2023. jan. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!