Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Lórúgás tricepszre tényleg...

A Lórúgás tricepszre tényleg rossz gyakorlat?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem h szépen bedurran a trinyó, mégis sokan azt mondják h ez egy rossz, haszontalan gyakorlat. Ez csak kiegészítés egyébként, alap a csigás letolás, francia rudas tricepsz nyújtás, egykezes nyújtás és a szűk nyomás, emelett rendesen edzek mellre is. Szal fölösleges a lorugas, érdemes csinálni? Ha rossz miért rossz?
2023. jan. 6. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg azoktól akik azt mondták hogy rossz. Hogy mi az indokuk..
2023. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért mondják, hogy rossz, mert nem teljes a mozgástartomány, ha kézisúlyzóval végzed, mert mikor az alkarod 90 fokos a talajra, ott a tricepsz nem kap terhelést, míg egy csigás letolásnál végig terhelés alatt van.
2023. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen, elég fájdalmas, ha a tricepszedbe belerúg egy ló.
2023. jan. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Roppant kicsi az a tartomány, amikor érdemben dolgozik a tricepsz. Koponyatörő, tricepsznyújtás fej fölött, tolódzkodás...ennyi elég a jó trinyóhoz. Na meg persze fekvenyomás, mellről nyomás is ad neki.
2023. jan. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Hulladék gyakorlat
2023. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem rossz csak atlagembernek semmi szuksege ra max profi testepitoknek akik kicsit meg definialni akarjak a tricepszuket
2023. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem jó, mert kinyírja a könyökömet (tényleg fájt közben, nem is csinálom). Ha neked jó, akkor űzzed.
2023. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7-es: nekem utána való nap fáj a könyököm, és nem tudom hogy miért. Rosszul csinálhatom?
2023. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!