Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem érzem a hasamat...

Miért nem érzem a hasamat amikor függeszkedve csinálok lábemelést?

Figyelt kérdés

Olvastam, mindenki írja, hogy milyen jó gyakorlat, viszont én egyáltalán nem érzem a hasamat közben. Sima lábemelésnél viszont igen.

Akkor éreztem utoljára jónak, amikor az iskolában bordásfalnál csináltuk és támasztotta a hátamat.

De ha csak simán hát támasztás nélkül csinálom akkor nem érzem.


Ez mitől van?


2023. jan. 10. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden bizonnyal lendületből csinálod, és az érdemi munkától ezáltal megfosztod a törzsed és az egyenes hasizmot.
2023. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MadSeal ***** válasza:
2023. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lendület nélkül végezd, és próbálj arra koncentrálni hogy a csípődet közelíted a mellkasodhoz.
2023. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, mert a lábadat emelgeted csak. A csípődet próbáld meg a mellkasod irányába emelni.
2023. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hasizom nem tapad és nem is ered a combcsonton, ha csak a lábadat emeled és a csípőd egyenes marad, az akkor a hasizom nem végez aktív munkát, mivel ezt a mozdulatot nem a hasizom végzi.
2023. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!