Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan küzdjem le a (konditere...

Hogyan küzdjem le a (konditeremtől való) szorongásom?

Figyelt kérdés
Igazából nem magától a konditeremtől ódzkodok, hanem hogy lány létemre véletlenül elszellentem magam… Sokszor fel vagyok puffadva és volt már rá példa (ugyan általánosban), hogy elpúztam magam felülés közben a nagy erőlködéstől. Mit tegyek, hogy ez ne történhessen meg?

2023. jan. 12. 19:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lényegében igazatok van, hiszen ha én lennék fültanúja más “baleset-pukijának” engem sem érdekelne, de ettől független csakugyan szorongok tőle… Voltam gasztron kivizsgáláson, csináltattam egy alap allergia/ételintolerancia tesztet, de minden “rendben” van és nem küldtek sehova tovább, magamtól meg nem tudom, hol lenne érdemes folytatni.
2023. márc. 12. 11:04
 12/12 anonim ***** válasza:

Ironikus, de én pont azóta puffadok jobban, mióta normálisabban eszem. Bizonyos zöldségek kifejezetten felfújnak, pláne, ha sokat eszel belőle - márpedig én nagyon szeretem pl. a savanyú káposztát, a hüvelyeseket, a hagymát, így ezekből rengeteget eszek. A tészta pörkölttel, meg a csokitorta sosem fújt fel, de egy lecsó után néha akkora belem van, mintha egy négyhónapos magzatot hordanék a szívem alatt.

Ez van. Talán még amit tehetsz, hogy megpróbálod az edzés megkezdése előtt kiengedni a gázokat, akár az utcán, akár a mosdóban.

2023. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!