Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék izomtömeget építeni,...

Szeretnék izomtömeget építeni, hogyan csináljam?mellette kosárlabdázok.

Figyelt kérdés
Szeretnék izomzömeget magamra építeni, szeretném fejleszteni magamat. Hogy kezdjek bele ebbe az egészbe itt az érdekelne hogy egy héten hányszor eddzem meg az izomcsoportjaimat?Miként egyek, miket egyek hogy legyen eredménye. Mi az a rengeteg ételkiegészítő és mi az értelmük?Akik értenek hozzá azok eltudnának mindent mondani a testépítésről mert sajnos nagyon nem vagyok benne ebbe a témába.181 cm vagyok és 63kg a célom 70kg lenne.
2023. jan. 29. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Progresszív túlterhelés, intenzitás/volumen helyes programozása, sporttáplálkozás (kalóriaszámolás, makrotápanyag-ismeret). Nézz utána ezeknek a dolgoknak. Egyetlen kommentben nem lehet téged megtanítani a komplett testépítésre és a komplett étkezésre, ráadásul ingyen senki fog neked személyi edzést tartani.
2023. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valalaszt. Szemelyi edzot hol talalhatok? Tari ádám fizetos etrendjen gondolkodom ha mond ez neked valamit
2023. jan. 29. 16:12
 3/13 anonim ***** válasza:

"Tari ádám fizetos etrendjen gondolkodom ha mond ez neked valamit"


Nem csípem ezeket a youtube-huszárokat, de tudtommal Bosnyák Máténak pont most lesz valami 12 hetes tömegelő kihívása (még biztosan tudnál néhány napig jelentkezni).

2023. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt ne feledd hogy kosáredzésed is van.

Ez fontos a regeneraciód és a táplálkozás mennyisége szempontjaból.Mert így látatlanból is biztosra tudom hogy gyors az anyagcseréd,elégetsz mindent.(181 cmhez van 63 kg.-od)ezért méginkább fontos a megfelelő mennyisegű táplálék a számodra ahhoz hogy beinduljon a gyarapodásod.

2023. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tari ádám fizetos etrendjen gondolkodom"

Semmiképp. Ha minden áron fitnesz YouTuberek szolgáltatásaid szeretnéd igénybe venni, akkor DietGainz, Három Harmad, Torma Valentin, Bosnyák Máté. Tari Ádám semmiképp.

2023. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Mi a gond Tari Ádámmal?
2023. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

(Több profilos lepontozás helyett) Esetleg válaszolnátok a kérdésemre...

Tényleg kíváncsi vagyok miért is utálják ennyire itt...

2023. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csak nézd meg a videóit, kamuzik össze vissza.

+régebben írták itt hogy nem személyreszabott edzésterveket/étrendeket küld, csak sablonokat.


úgyhogy tarit semmiképp, az 5-ös által javasolt embereket mondanám én is, vagy még esetleg dubi annát

2023. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tari Ádám semmiképp! Kókler a csávó, keveri a szezont a fazonnal, nem egyszer ellent mondott már önmagának is. Ha már mindenképp fizetős kell, akkor fizess DietGainz-nak, ő legalább ért hozzá!
2023. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. korrigálnám a válaszom, három harmadot se ajánlanám.

tavaj nyár körül egy haverom benevezett az egyik ilyen átváltoztatós kihívására, és ilyen 1800 kalóriás diétát írt neki.

haverom 187 cm és 110 kg volt akkor, és nehéz fizikai munkát végzett, ja és ne ilyen 0 izomtömegű embert képzeljetek el, akkor már évek óta edzett csak hát szeret zabálni :D

mikor rákérdezett hogy ez most mi, a mr olympia versenyzőket hozta fel három harmad, hogy ők is van hogy hetekig csak ennyi kcalt esznek

:D

2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!