Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen csuklószorító törés után?

Milyen csuklószorító törés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csuklóm ketté volt törve, gipsz levétele után, ahogy gyógytornász engedi, szépen lassan visszamennék kondiba. Úgy gondolom az elején még ha "gyógyult" is lesz, kelleni fog egy nagyon erős csuklószorító ami leveszi róla a terhelést.


Valaki tud ajánlani jót? Ár nem számít az egészségem érdekében.


Köszönöm!


F


2023. jan. 29. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp az SBD csuklóbandázsait ajánlanám, viszont azok simán 15-20 ezer forintnál kezdődnek, de a minőségük és a strapabírásuk elképesztő. Viszont nem lenne célszerű a gyógytornásztól megkérdezni, hogy ő mit ajánl?
2023. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam megkérdezek olyat is akinek volt tapasztalata :D
2023. jan. 29. 22:40
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerintem bandázs kevés lesz. Valami merevítős dolog kell
2023. jan. 29. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem törve nem volt szerencsére, "csak" kificamodva, de rám is egy hosszú tortúra várt az incidens után (gyógytorna, injekciókúra, stb.). Én ekkor ruháztam be egy méregdrága SBD bandázsra, de a mai napig használom, és még fogom is sokáig, remélem.
2023. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sbd. En a terdgumijukat hasznalom tores meg mutetek miatt. Nagyon stabil
2023. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nekem is most volt pont hasonló problémám(kézközépcsont törés)de ilyenen még nem gondolkodtam!😂arra a gipsz levételre készülj fel azért!nekem 12 év edzés után úgy nézett ki utána mint egy spagetti,mondjuk 2és fél hónapig rajtam is rohadt a gipsz.boccs az offért
2023. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 koszi, felkészülök 😀 azóta sikerült valamennyire megnoveszteni azt a spagettit? 😀
2023. jan. 30. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
épülgetek felfele szépen lassan,fokozatosan
2023. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de lassú folyamat,a gipsz levétele még csak a kezdet lesz,innen jön a nehezebb rész újra visszatérjen az erő a kezedbe,a hétköznapi fogások is nehezek furcsák
2023. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, remélem felkészültem rá :)
2023. jan. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!