Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 2 hetes belső kar tetoválá...

Egy 2 hetes belső kar tetoválással lehet már menni edzeni?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz 2 hetes a tetoválásom, szeretnék már kondiba menni, mert rendszeresen járok, bele lehet már kezdeni? Vagy mennyi idő múlva ajánlott?

2023. febr. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellkasomon van tetoválás, 1 hét után már mentem a terembe fekvenyomni. Nem tartom valószínűnek, hogy bármi baja lenne a tetkódnak.
2023. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

3 hónappal ezelőtt volt tetoválásom a combomra.

Amolyan minimal stílusú, nem volt semmi nagyobb projekt benne, csak vonalak, szöveg, viszont comb nagyságban.


Az első lábedzést hagytam ki, azaz kb. 4 napot pihent.

Attól is függ, hogy milyen tetoválás. Minél nagyobb terjedelem, minél nagyobb felület (pl egy 5x5-ös teljesen fekete tetoválás több regenerációs időt igényel, mint egy 5x5-ös vékony szöveg.), annál több idő kell.


Egy teljes hát tetoválásnál biztosan nem lehetne edzeni szerintem több hétig sem (épp ezért nem is csináltatok olyat soha.. :D).


Én ezzel már bőven mennék edzeni, de, ha nagyon félsz, akkor a bicepsz/tricepsz gyakorlatokat hanyagold, illetve olyanokat is, ahol az alkar jobban igénybe van véve.

2023. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!