Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt az alsó állványrész...

Itt az alsó állványrész felhúzáshoz való?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 6. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alsó állványrész? A safety rackre gondolsz? Az arra való, hogy ha nagy súllyal guggolsz, és nincs spottered, akkor ne takarjanak be téged a kilók, hanem a rack megfogja a rudat.
2023. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra. Köszi. Olyan guggoló állványt keresgélek, amiről a felhúzást is el tudom indítani, ne a földről kelljen felvenni a súlyt
2023. márc. 6. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan guggoló állványt keresgélek, amiről a felhúzást is el tudom indítani"

Ahhoz ezek magasak. Több tíz centi magasról elindítani a húzást, az nulla mozgástartományt fog eredményezni, és se erőben, se izomban nem fog fejlesztő hatással bírni. Miért nem jó a földről elindítani a húzást? Mindenki másnak megfelel a világon, neked miért nem? Én is otthon edzem, én például egy duplarétegű gumiszivacsot rakok a súly alá, ami nem csak a hangot tompítja, de a burkolatot is megóvja, és ez maximum 5-6 centit emel a rúdon.

2023. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. A sorozat elején jobb lenne ha nem a földről kellene felhúzni a súlyt. Hanem térdmagasságból kb elvenni a rudat, és ha kész a sorozat, ugyanoda visszarakni
2023. márc. 6. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy hangzik te nem felhúzást csinálsz, hanem valami román felhúzás szerűséget. Felhúzáshoz nem kell állvány
2023. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az állványról kezdi a gyakorlatot csak felteszi a rudat,majd a súlyokat,utána le a földre és sztenderd elketdi,így nem kell a földön szerencsétlenkedni 10 percet mire fel- és leteszed a súlyokat.Nem olyan bonyolult ez azért.

Ahogy nézem arra ez nem lesz jó mert a legalacsonyabb tartó is kb derékmagasságban van,úgy elég nehéz leszedni a rudat főleg hogy aránylag sok súly van rajta.Olyan állvány kéne ahol az első oszlopok végig kivannak fúrva és bele tudsz akasztani két oldalra kis tartókat.

2023. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen van, és az alsó súlytartó vagy mi a neve térdmagasságba is állítható akár

2023. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!