Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenék formálásánál mire...

Fenék formálásánál mire érdemes odafigyelni? Heti hány edzés az ajánlott? Illetve mennyi idő múlva lesz látható eredmény? ( főleg otthoni edzést szeretnék)

Figyelt kérdés

Szeretnék kerekebb, formásabb és nagyobb feneket. Ha valakinek van bevált étrendje vagy edzés terve, akkor azokat szívesen várom!

Előre is köszönöm!


2023. márc. 27. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha otthon nincs a progresszióhoz elegendő súlyod, akkor pusztán saját testsúlyos edzegetéssel nagy eredményekre ne számíts farizom, láb, alsótest fejlesztés tekintetében. Hogy egy kicsit képbe kerülj, nézd meg ezt a videót feltétlenül:

[link]

2023. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csak szeretne, de a miértjét sosem árulják el.
2023. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy elégedett legyek a testemmel és magammal.

Több önbizalmat adna.

Szeretnék sportosabb lenni.

Szeretném ha a ruhák jobban állnának rajtam.

Nem akarok többé “ elől deszka hátul pedig léc lenni”

Nagyon sokszor bántottak a testem miatt mindig megkapom, hogy semmi alakom, hogy túl vékony vagyok, hogy nincs seggem.

Csak szeretném már végre jobban érezni magamat a bőrömben.

2023. márc. 27. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Étrendeket is szívesen várok tömegeléshez!
2023. márc. 27. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"Étrendeket is szívesen várok tömegeléshez"

Nézz utána a kalóriaszámolás (kalóriatöbblet) szabályainak!

2023. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Segg pipa. Terembe nem mennék pipa.

Állandóan kérdezve van. Egyél amit szeretsz, legyen meg minimum a szintentartásnyi kalória. Keress alapanyagcsere kalkulátort (BMR).

Konditerem nélkül nem lesz kukásautó segged. Teremben gyakorlatok: guggolás, felhúzás, csípőemelés. Elején heti kétszer, később heti háromszor is mehetsz. Progresszióra keress rá.

2023. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én itthon gyúrtam ki a seggem formásabbra,nem olyan nagy súlyokkal de közel sem olyan palacsinta mint volt pár éve. szerintem igenis lehet jó segge otthoni edzéssel is,meg gondolom nem kukásautó popót szeretne,az már csúnya.

guggolj,sok sok kitörés,nézz utána youtuben is,igazából rengeteg gyakorlatot ki tudsz lesni onnan amik hasznodra válhatnak.

2023. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!