Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert jonnek ki rajtam patanas...

Miert jonnek ki rajtam patanasok a tomegnovelo hasznalata soran,es tapssztalat alapjan tudtok ajalni tomegnovelot amitol esetleg nem patanasosodok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A "tömegnövelőtől" mit vársz? Mi az étrended egy nap?


Milyen tömegnövelőt iszol?

2023. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tejre vagy érzékeny.
2023. ápr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tele van baxva cukorral kukorica keményítővel.

Szedjél kaját.

2023. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hyper mass-t hasznalok ea igen abban van kukorica kemenyito tolle jelennek meg a patanasok?
2023. ápr. 7. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azert irtam mert igen.A kukoricakemenyítő nem vmi jó hatású egyesekre.Egyebként azt ajánlom hogy a szénhidratokat vidd be kajaval.

Toljad a zabpelyhet helyette vagy bármilyen gabonafélét,mogyorót gyümölcsot .

Helyette probáld a tejsavót.Vagy ha arra érzékeny vagy

akkor marhaproteint.

Olcsóbban fog kijönni.

Nem tom a hypermass mennyibe kerül ,de ezek túlárazott cuccok.Főleg h gyorsan el is fogy mert az adagoló is vagy 100gramos aztan veheted kilószámra,vödörszamra 10X ezerért.Mig a tejsavóból kijön fél ill 1 kg/hó. Egyszerűen nem éri meg azt az árat a tomegnövelő.

2023. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert jon ki partanas,mert minden ilyen cucc mergezo a majadnak. Ne egyel ilyeneket.
2023. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha valtaok feherjere nem gyengulok lejebb?Sot en inkabb erot szeretnek nevelni,es eddig ugy gondoltam hogy a tomegnovelobol szarmazik az ero eloremenetele es nem a feherjeforasbol???
2023. ápr. 7. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az a tipikus aki marketingben hisz.
2023. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elegendő kalóriát megenni akkor jól jöhet. Nézd meg mennyi kaloria egy adag. Es mondjuk az mennyi csirke rizs, krumpli, marha , zab vagy bármi egyéb lenne.
2023. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!