Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 184 m magas 95 kg-os 33 éves...

LAllercowboy kérdése:

184 m magas 95 kg-os 33 éves fiatalember vagyok. Elkezdtem kondizni, de szeretnék segítséget kérni, hogy milyen táplálék kiegészítőre fektessek be a mozgás mellett.?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva, van egy kis pocak, de izom nem sok. Tömegnövelőt vagy esetleg valami mást? Esetleg konkrét linkeket is szívesen fogadok.
2023. ápr. 7. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha taplalékkiegészítés kell akkor:Tömegnövelőt ne!

Egyél rendes kaját.A hiányzó fehérjét potold tejsavóval.

Ezenkivül vitaminokat és ásvanyi anyagokat ajanlok.

Mint c,b,d,multivitamin,magnesium,

cink,calcium.


Ezek az alapok és masra nem igen van szükséged.

2023. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

"milyen táplálék kiegészítőre fektessek be a mozgás mellett"

Semmilyet. Tipikus kezdő hiba, hogy még semmi tapasztalat, semmi tudás, nem tud még edzst programozni, nem tud még gyakorlatokat helyesen végrehajtani, nem tud semmit a kalóriaszámolásról, nem tud semmit a makrotápanyagokról, nincs rendben az alvása és a regenerációja, de már tápkiegészítőket akar szedni. Minek? Mit vársz a tömegnövelőtől például? Mennyi a napi kalóriabeviteled? Ha a kérdést sem érted, akkor miért vennél agyoncukrozott, túlárazott tömegnövelőport? Hány gramm a napi fehérjebeviteled? Ha nem tudod, akkor miért vennél fehérjeport, vagy bármi mást? Milyen az étrended? Ha egyik vitaminból vagy ásványi anyagból sem szenvedsz hiánybetegségben, akkor miért vennél random vitaminkészítményeket? Kíméld meg a pénztárcád, informálódj az edzéstervezésről, a progresszív túlterhelésről, a sporttáplálkozásról, és pár hónap múlva már te magad is érteni fogod, miért nincs szükség semmilyen tápkiegészítőre. Kezdd az alapoknál:

https://www.youtube.com/watch?v=pXQkTw5l0kw

2023. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

184 m magas..


Jó nagyra nőttél..

2023. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
184cm magas, 95 kg vagy nem sok izommal, de nem vagy elhízva? Akkor miből áll a 95 kg? Én pl 185 vagyok, 85 kg, van rajtam látható izom, de még felesleg is van a hasamon
2023. ápr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyest mért pontozták le?xd
2023. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!