Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterem csak nőknek? A...

Edzőterem csak nőknek? A Nagyvárad térhez közel. Láttam már egy ilyen kérdést, de ott nem válaszolt senki. Csak nőknek, emellett kitartok, ne próbáljatok meg lebeszélni és vitatkozni. Kövér vagyok, nagy túlsúllyal és szégyellős.

Figyelt kérdés

Voltam már sok edzőteremben, de nem éreztem magam jól, ezért hamar abbahagytam.

Csak nők között nem lesz semmi gondom.



2023. ápr. 8. 05:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

"Csak nők között nem lesz semmi gondom."


- Jaj dehogynem :D Főleg ezek a tipikus műplasztik cicababák.. Ők fognak még csak lenézni,mint szinte mindenkit. Nálunk is vannak még köszönni sem tudnak annyira fennhordják az orrukat.


Szerintem lényegtelen hova mész mert nem csak a férfiak között vannak ilyenek. A legjobb megoldás ha családias edzőtermet keresel ahová kevesen járnak. Mindegy hogy lesznek férfiak vagy sem... Nem hinném hogy mindenki arra vágyik hogy téged "kinevessen"... Szerinted az emberek zöme miért jár konditerembe? Hogy változtasson magán.. Te miért is akarsz?

2023. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Fogyni szeretnék és engem nem zavar senki, de mások nem ilyenek sajnos.

A válaszok is azért ilyenek, mint minden kövér nős kérdésnél.

Láttam pár ilyen nőt is, sminkben, szűk ruhában, de őket nem érdekeltem, rám sem néztek.

Őket inkább a férfiak érdeklik. :D

Köszönöm a tanácsot, ilyen helyet fogok keresni.

Esetleg úszás.

2023. ápr. 8. 13:42
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy női konditeremben nem lenne problémád a vékony nőktől?
2023. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én többre tartanék egy keményen edző kövér nőt, mint egy random plázacica nőt, aki csak bébisúlyokkal edz. Bár alapvetően nekem nem a nagyon vékony plázacicák az ideáljaim, de elismerem, szemrevalóak, nagyon is. De ettől még kiábrándító, amikor a szép arcú plázacica végig ugyanolyan arccal csinálja végig a gyakorlatot, annyira nem megerőltető. Kicsit persze megerőltető, de borzalom hogy a legtöbb nő mit hív edzésnek.
2023. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13: Milyen problémám?

Ne nézzenek és nevessenek ki, ez a lényeg.

Sok nő nem is nagyon edz, csak a gépeket használják, ami szerintem nem jó, mert nem lesz izom, de mindenki csinálja azt, ami neki jó.

2023. ápr. 8. 17:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy rosszul érzed magad, mert sok nő sportos, amilyen te akarsz lenni. De am én írtam a ma 16:56 os kommentet is, meg persze az azelőttit is, amire reagáltál, kérdező.


16:56 os válaszban megtalálható, hogy egy plázacica nő is lehet ciki, már aki negatívan értékeli a bohócokat, akkor is ha nők. Azért jól néznek ki és ők is vonzóak, de nem az eseteim. De nagyon gáz, amikor egy nőnek a nem túl megterhelő popsizás meg a kardió és a hasazás teszi ki az edzést, semmi igazán megterhelő.


Menj akár rendes terembe, és edz keményen. De persze mehetsz csajokhoz is. Mármint csaj terembe. XDDD

2023. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny mások alakjára, csak látom, hogy jó és esetleg elgondolkozom, hogy én mennyire akarok vékony és izmos lenni, milyen alakot akarok.

Inkább ruhákra szoktam, vagy az egészséges hajukra. :D

Menni fogok, egy válaszoló válaszolt és így tudom, hogy hol vannak a termek.

2023. ápr. 9. 07:33
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező az emberek azért járnak edzőterembe, hogy edzenek, egy csomó kövér ember van és kb senkit se izgat. Nem fog valki mutogatni hogy hé ott egy kövér csaj.
2023. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
4%nak van ha jól tudom
2023. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!