Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ilyen súlyemelő vagy...

Lehet ilyen súlyemelő vagy erőemelő övet rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jóminőségű és vagány súlyemelő övet amin nincs egy nagy BioTech logo vagy ilyesmi.Guggoláshoz és deadlifthez kellene.Tudtok valami megbízható oldalt ahonnan rendelhetnék?Továbbá nem tudom pontosan a különbséget a két öv között.Ehhez a két gyakorlathoz milyen kellene?

2023. ápr. 18. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Guggolás felhúzás az erőemelés és erőemelő öv való hozzá. Ha jó minőséget akarsz akkor SBD, de szerintem kezdőként nincs rá szükség, nyugodtan lehet pár évig nélküle edzeni, ha mindenképp venni akarsz valamit akkor én inkább súlyemelő cipőt vennék. Vagy vegyél egy olcsóbb övet, az is megfelelő lesz.
2023. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Guggoláshoz és deadlifthez nyilván erőemelő öv kell. A súlyemelő öv szakításhoz és lökéshez használható egyedül, de ezt a két gyakorlatot néhány crossfitesen kívül senki nem csinálja egy konditeremben, meg egyébként ma már a legtöbb súlyemelő is erőemelő övet használ. Ajánlom az alábbi oldalakat, bár amúgy a biotechnek, scitecnek, gymbeamnek is vannak teljesen jó powerlifter öveik relatív olcsón:

[link]

[link]

[link]

2023. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a 2-es linkjein lehet jó öveket venni. de amúgy a legtöbb hobbi gyúrósnak semmilyen övre nincs igazából szüksége. 130 kilós felhúzáshoz és 90 kilós gugoláshoz nem kell öv. ettől fügetlenül egy jó övvel nem lő mellé az ember.
2023. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sokkal de azért többről van szó mint 90 kilós guggolás.Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 18. 18:42
 5/6 anonim válasza:

MODERÁTOR!


KOMOLYAN!


Az én válaszom miért lett törölve, egy egyedi gyártóról, miközben a 2. válaszoló 3 céges linkje meg nem?


Komolyan érdekel a válasz!!! És előre is köszönöm!!!

2023. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőrdíszműveshez menj el, kb 20k egy standard.
2023. ápr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!