Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az átalakulás naturál vajon?

Ez az átalakulás naturál vajon?

Figyelt kérdés

[link]


3 hónap alatt:

94kgról 87kg

Merevlábas felhúzás: 131kg 12x -> 156 12x

Guggolás: 127kg 3x -> 138 4x


Mármint, így számok alapján ez egy teljesíthető dolog, de a vizuális változást nem tudom hová tenni. Szerintetek ez naturál, vagy sem?



2023. ápr. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én már évek óta nem hiszek egyetlen instás fotóban sem. Mesevilág az egész.
2023. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet naturál, de akár lehet nem. A kérdés inkább az, hogy kit érdekel? Honnan tudjuk? Pusztán két képből és néhány számból nem lehet megmondani, hogy ki használ szert, és ki nem. Ma már olyan emberek koxolnak, akik naturál szemmel is szar formával/erőszinttel rendelkeznek, és olyan emberek naturálok, akik mind formában, mind erőben előrébb vannak, mint a legtöbb koxos.
2023. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán szálkásított, a számok meg szarok, ha nem natty az biza sz^gyen.
2023. ápr. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy szerintem az román felhúzás nem merevlábas, mert te ugyan nem fogsz többet húzni merevlábasba mint guggolva nyomni.
2023. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, lement pár kilót de sokkal! izmosabb lett és erősebb is. Inkább tuti nem, vagy olyan 95-99%, ra mondom h nem.
2023. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!