Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 150kilóval végezni szabályosan...

150kilóval végezni szabályosan merevlábas felhúzást szerintetek jónak számít vagy sem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

attól függ

egy 60kilós nő esetében brutális, egy 120kilós férfi esetében gyengusz

mit számít egyébként hogy ez mások szerint milyen teljesítmény?

lényeg hogy erősebb legyél mint a pár hónappal/évvel ezelőtti éned.

én örülök hogy fekvenyomásban kimegy nagy nehezen 7x a 100 kiló, másoknak meg az egy bemelegítő sorozat, de 2éve 85kilóba ment ennyi szóval elégedett vagyok, 5-6év múlva remélhetőleg ez már nekem is csak egy bemelegítő szett lesz.

2023. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy erőemelő, akkor nem kellene lényeges szempontnak lennie, hogy mi számít jónak meg mi rossznak..


Magadhoz képest fejlődj, ez a lényeg. Régebben én is azt gondoltam, hogy mindenkit érdekel, hogy X gyakorlatot milyen súllyal csinálok, aztán a kutyát nem érdekli valójában, szóval, ha valaki amiatt kevesebbnek tart, mert Te éppen 150kgval csinálod a merevlábast felhúzást, az az Ő szegénységi bizonyítványa.

2023. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
merevlábas esetén még erőemelőként se számít amúgy, de jó gondolatok 2-es
2023. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!