Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják ezt a hasgyakorl...

Miért mondják ezt a hasgyakorlatokrol?

Figyelt kérdés

Többször láttam már, hogy ezt írták: "ha erő akkor labemeles, ha forma akkor haspres"


Ez mit jelent? Hogyan kéne értelmezni? Van alapja?


2023. máj. 29. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az az alpaja, hogy akik ezt írták, azok annyit értenek hozzá, mint ló a hátúszáshoz.

Nem is értem amúgy, mi az hogy "ha erő akkor lábemelés"? Kb. mint az "erő, izom, tejet iszom", ugyanakkora okosság.😊

2023. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én emelem a lábam, ha lépek. Préselem a pocakom, ha ülök. Ez a normális. A többi alternatíva bohócoknak van.
2023. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mit jelent?"

Semmit. Baromság.

"Hogyan kéne értelmezni?"

Sehogy.

"Van alapja?"

Dehogy van.

2023. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ebben van valami, a legjobb hasgyakorlat az, amikor lógsz a rúdon vagy a bordásfalon és a nyújtott lábadat lentről a fejed tetejéig felemeled. Azt is lehet, hogy fejjel lefele lógsz és úgy ülsz fel teljesen. Ha ezekből megcsinálsz úgy ötvenet az már egész hasznos lesz. Persze ha százat csinálsz az mégjobb.
2023. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt is mondják, hogy ha szélesen húzol le, akkor szélesít, há' mer' szélesen fogod, nevébe' benne van. Ugyanaz a kategória, az emberi korlátoltság.
2023. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam meg, de nyilvan tok hulyeseg..
2023. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!