Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem edzek combra viszont...

Ha nem edzek combra viszont minden másra igen, annak milyen következménye lesz ?

Figyelt kérdés
Szóval guggolást, combfeszítőt stb. kihagyom, de felhúzást már csinálok lábra. Lassan 1 éve edzek így, mert az egyik térdemben szúró fájdalmat érzek mióta elkezdtem. Lesz valami bajom ha továbbra is hasonlóan folytatom?

2023. jún. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Csirkecombod lesz.
2023. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

A gerencmerevítő/core izmaid is gyengék lesznek, ezáltal a felsőtested sem úgy fog fejlődni mintha lábaznál. Aranytalan és nevetséges lesz a megjelenésed.


Térdfájdalomra csináld azt hogy kis súllyal kitartod a comfeszítő gépet 60 másodpercig, akár többször is. Illetve kezdj el nyújtani ha eddig nem tetted. Hamar el fog múlni, ha nem, akkor valamit szarul csinálsz.

2023. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem versenyre készülsz, akkor nyilván semmi hátrányod nem lesz belőle, de ez gondolom egyértelmű. Az már más kérdés, hogyha tényleg komolyan veszed a sportot és a koszon kívül ragad rád valami a teremben, azaz progresszíven edzel, odafigyelsz a kajára és alvásra mindezt hosszú évekig, akkor borzasztóan aránytalan és nevetségesen fogsz kinézni.


Ha fáj valamid, és méghozzá már 1 éve, miért nem próbálsz megoldást keresni rá? Nekem is fáj bal oldalt a csípőm minden tolásnál, orvosok nem tudnak mit mondani rá, szóval az én lábedzésem feszítőt tekintve úgy néz ki, hogy csak a jobb oldalt tudom terhelni, de nálad nincs ilyen fele-fele megoldás. Érdemes lenne elmenni vele egy orvoshoz.

2023. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az izomegyensúly felborulása súlyos reumatológiai problémákat tud okozni, ergo ha edzel, erősítesz egy izmot, de annak antagonista párját nem edzed, nem erősíted, az hosszútávon sajnos járhat komolyabb következményekkel (pl. krónikus gyulladás, stb.).
2023. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Röhejesen fogsz kinézni.
2023. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!