Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lesz- e könnyebb az edzés?

Lesz- e könnyebb az edzés?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy kis mozgástól is hamar elfaradok, az elmúlt 3 évben kb nem mozogtam semmit, lehet amiatt, de ha most elkezdenem akkor könnyebb lenne egy idő után? Pl futni nem tudok hamar kifárad ok, erősen dobog a szívem, levegő után kapkodom , de szeretnek futni

2023. júl. 2. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Szőnyi Pisti 43 évesen szállt ki a fotelből és tette le a csipszet. Ma ő az egyike annak a pár embernek a világon akik egy hónapon át minden nap legyomtak egy iron man-t!

Szóval igen, te is fejlődhetsz még rengeteget, ha nem is eddig a szintig! :D

2023. júl. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Duke81 minden bizonnyal Szőnyi Ferencet akart írni, ezzel együtt valóban igaza van, ő tényleg nem semmi.

De ha nem akarunk ennyire végletekbe gondolkodni, akkor az én példám (akinek szintén nincs semmilyen sport múltja).

Egy betegség miatt télen hónapokig ágyhoz voltam kötve, tényleg csak a kötelező napi mozgás volt meg, kis túlzással a konyháig menet is elfáradt a lábam. Aztán elkezdtem erősíteni: első hetekben saját súllyal a 10 guggolás is alig jött össze, 5 hónappal később 80 kiló súllyal is könnyedén ment. Tudom, hogy sokaknak ez is semmi, de a fejlődésen van a hangsúly, ami némi kitartással mindenki számára adott.

2023. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen elírtam, valóban Ference. Köszi ;)
2023. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!