Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kell fotózni az izmokat?...

Hogy kell fotózni az izmokat? Egyik fotón, tükörben izmoa vagyok, másikon mintha soha nem edzettem volna?!

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó fényviszonyok. Ott és úgy árnyékoljanak ahogy kell. Tehát vagy szemből vagy mindkét oldalról. Felülről nem
2023. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
Pózer 😂 Legalább kb ennyi értelme van edzeni, bár ha belegondolok, ezen photoshoppal is lehet korrigálni, plusz ott vannak a különböző filterek. Én dagadt vagyok, de kb pár perces szerkesztéssel eltöltött idő után meg sem látszik rajtam. 😂
2023. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezz meg valami fitnesz influenszert, ők ebben profik. :D Ez a valóság sajnos, hogy a fények nagyon sokat számítanak.
2023. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
A fények, rányékok, kontraszt. A #2 válaszoló tipikus példája annak a mondásnak, hogy: "mikor még nem volt internet, csak anyád tudta, hogy hülye vagy" xD
2023. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!