Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy verseny után a forma...

Egy verseny után a forma mennyi idővel "romlik"? Hogyan alakulnak a kalóriák?

Figyelt kérdés

Mármint, itt azt értem, hogy pl valaki versenysúlya naturálban 70kg és a diétája utolsó napjaiban 1600 kalóriát evett.


A verseny után ezt mennyi ideig lehet tartani? Gondolom, ahhoz, hogy maradjon a forma, 1600 kalória körül kell ennie, nemde? De ezt tartani nem lehet.


Mennyi idő alatt kúsznak vissza a kg-ok, illetve hogyan változik a kalóriabevitel ilyenkor? Láttam már olyat, aki 2 hét alatt 6kgot szedett fel, de olyat is, aki alig 1-2kgot. Mitől függ ez?


Az egyértelmű, hogy a versenyforma az nem a rendes formája az embernek, mert kb ki vagy száradva, vízhajtás, stb. Ha pedig elkezdesz enni, akkor a több ch miatt úgymond vizesedsz és teltebbek az izmok. Jól gondolom? Bocsi, ha hülyeséget írok, csak tényleg érdekel, hogy hogyan kell elképzelni egy verseny után időszakot, mert úgy gondolom, hogy erről nagyon kevesen beszélnek és mindenki csak a rom száraz formát mutatja, de az közel sincs a tartható valósághoz.



2023. júl. 3. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
70 kg voltam, mikor elkezdtem edzeni, milyen versenyforma ez, ember?😆😅
2023. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

"70 kg voltam, mikor elkezdtem edzeni, milyen versenyforma ez, ember?😆😅"


- Nem tudhatod hogy az illető milyen magas,ember...

2023. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"A verseny után ezt mennyi ideig lehet tartani? Gondolom, ahhoz, hogy maradjon a forma, 1600 kalória körül kell ennie, nemde? De ezt tartani nem lehet."


- Jól gondolod.. Hosszú ideig nem tudnád tartani.


"Ha pedig elkezdesz enni, akkor a több ch miatt úgymond vizesedsz és teltebbek az izmok. Jól gondolom? "


- Jól gondolod..


Keress a neten verseny előtt és után képeket. És meglátod..

2023. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#


Naturál versenyformáról van szó, átlag magassággal (175cm). Szerintem ilyen esetben reális lehet a 70kg.


Nyilván, ha 190cm vagy, akkor nem 70kg lesz a versenysúlyod. Kontextus :)

2023. júl. 4. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Naturálban nincs versenyforma, és 70 kilós naturálnak 1600 kalórián tengódni mert elveszti azt a minimális izomzatot is amit fel bírt magára pakolni. Ha azt kérdeznéd hogy kokszosan meddig lehet tartani egy igazi versenyformát, akkor azt mondom hogy pont addig amíg a színpadon pózol a versenyző, és örülhet ha a pózolást túléli
2023. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
70 kilós naturálnak *felesleges 1600 kalórián tengódni
2023. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!