Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet mellizommal ilyet...

Hogy lehet mellizommal ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Instan több videóban láttam ezt a napokban elhunyt Joestheticset(Isten nyugosztalja) amint a mellén játszik, zongorázik kb vagy nem is tudom. Ezt hogy tudta csinálni?

2023. júl. 4. 23:42
 1/4 anonim válasza:
Izmos volt
2023. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egy átlagos dolog az biztos, a legtöbb ember egyáltalán nem is képes erre, függetlenül attól, hogy mennyire izmos.
2023. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szteroidok segítségével lepucolt magáról minden zsírt (segít megtartani az izmokat úgyis ha keveset eszel). Volt valamit elektrolithiány betegsége (nem tudom pontosan mi) ami miatt még szálkásabbnak nézett ki.
2023. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Valamilyen ritka betegség/rendellenesség következtében alakult ki az, hogy ilyen érdekesen tudta mozgatni a mellizmait.
2023. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!