Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha regenerálódott egy bizonyos...

Ha regenerálódott egy bizonyos izomcsoportotok akkor megszoktátok pluszban edzeni egy héten?

Figyelt kérdés
Én tegnap lábaztam és csináltam még két tricepsz gyakorlatot de annyira nem tudtam megdolgozni mert a front kikészített. Ma bicepsz és mell lesz, de szerintem megdolgozom jobban a tricepszem mert nem érzem hogy pihenésre lenne szüksége.
2023. júl. 11. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne?
2023. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg a túlzásba vitt edzés során stressz éri a testet és az nem tesz jót a fejlődésnek.
2023. júl. 11. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Plusz pár sorozat trinyózással semmilyen misztikus stressz nem fogja érni a testedet, amitől az megsértődik, és nem fog izmot növeszteni, nyugi.
2023. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MadSeal ***** válasza:
68%
Szerintem érdemesebb fix volumennel és edzés gyakorisággal dolgozni, ezeket a megfigyeléseket inkább csak lejegyezném, és esetlegesen módosítást hajtani a következő nagyobb programmódosítás során. Inkább elvenni érdemes néha a tervezett edzésből, pl ha valami miatt tolódnak bizonyos dolgok, nem úgy jönnek ki a napok, érdemes lehet kicsit visszavenni, de ha ez gyakori, valószínűleg szintén nem az életvitelednek megfelelő a program.
2023. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!