Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő kaja egyszerűen ?

Tömegnövelő kaja egyszerűen ?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig tartó betegeskedés után fogytam sokat.És mivel egyébként is az a tipus vagyok aki ebben a nyári nagy melegben szinte enni se eszek egész nap igy 24éves férfiként a 175cm és 67kiló testsúlyal elég kelkemtlenül vékonynak és gyengének is érzem magam.

Szeretnék tömeget növelni hizni.

A reggelim átlag 3tükör tojás,azután egy adag fehérje laktózmentes tejjel.

Délben ebéd, amit épp a párom főz(főzelék,csirke paprikás,rántot hús és mikor mi)

Délután egy adag fehérje és este 8után egy nagy adag vacsora,egy adag fehérjével.

Olyasmi fehérje és szénhidrált rartalmú kajákra gondolok mint példáula főtt tojás héjában főtt krumplival és hasonlókra.

Valakinek valami laktózmentes egyszerűn és gyorsan elkészithető tömegnövelős kaja tippje esetleg?


2023. júl. 17. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Legegyszerűbben úgy, hogy bemész a mcDonald's-ba, és addig zabálod magad ameddig el mem fogy minden pénzed, vagy akkorára tágul a gyomrod, hogy eléri a maximumot, és már tényleg nem tud tovább nőni hogy beléd férjen a következő adag.
2023. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokfajta hús van, lehet válogatni
2023. júl. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát úgy nehéz lesz hízni, hogy 0 normális kaja mellett random ledöntesz néha egy fehérje turmixot.
2023. júl. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 6x étkezés kalória töblettel, kezdésnek mehet 500 kalória +.

(Ha nem megy egy-két étkezés kiválthatsz tömegnövelő turmixxal, akár bolti, de saját készítésű is remek lehet.)


Súlyzós edzés mellé nagy súly, kis ismétléssel, kardiót hanyagolni a tömegelés alatt (lábazásra is fókuszálni).


Nekem összejött durván egy év alatt (183cm) 68kg-ról feltornázni 86kg-ra ✌️.

Persze nem vagyok full száraz, de mára már nyugodtan leveszem a polót a strandon, már nincs meg a gizdaság ami azelőtt nagyon zavart.

2023. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zabpehely reggelire gyümölccsel, növényi tejjel

A húshoz rizst vagy hasonlót illik enni (mármint valami magas ch tartamú cuccot)

Salátára mehet olívaolaj, sőt akár főtt húshoz is (nem sok)

Fehérje nem tudom milyen van neked, az inzulin miatt reggel / edzés után ajánlott, pont nem délután / este

Plusz ha edzel akkor utána mehet szőlőcukor vagy más gyors ch 20-30 gramm

2023. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!