Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen edzőtermeknek mi...

Az ilyen edzőtermeknek mi értelme?

Figyelt kérdés

Mint pl. Pesten a Gobuda Fitness. Konkrétan dresscode van a teremben, szabályként van leírva hogy nem mehetsz trikóban edzeni, csak gépeket használhatsz, nem nyújthatsz(!) a teremben. Halál komoly. Engem a nyújtásért kiakartak zavarni lol. De a másik a Gilda max. 140kg-os guggolásnál rámszóltak, hogy elhajlítom a rudat, és hogy menjek súlyemelő terembe. Felhúzás dettó.

Ráadásul olyan emberek járnak az ilyen termekbe... Annyi értelmetlen, és értelmetlenül végrehajtott, sérülésveszélyes gyakorlatot még életembe nem láttam, mint ebben a 2 teremben 2 alkalom alatt.


Az ilyen Anti-fitness termek milyen piaci rést próbálnak megcélozni? De tényleg. Tisztára mint a planet fitness amerikában.



2023. aug. 2. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyújtás miatt elzavartak? 😂😂 Az igen
2023. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

"Az ilyen edzőtermeknek mi értelme?"


Az, hogy jól lehúzzák az ügyfeleket.


"Tisztára mint a planet fitness amerikában"


Ennyi.

2023. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
jézusom😂😂ilyenkor orulok hogy en egy igazi old school troger terembe járok😂
2023. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anti-fitness terem, ez jó😆.
2023. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
koboldoknak tartják fennt
2023. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Manapság nincs olyan edzőterem már, ahol ne lehetne megedzeni minden izomcsoportodat!


Miért kéne a legcsilivilibb termet választani ahol a vélemények között is ott van hogy diszkriminálnak és nem vendégbarát? A sok hülye szabályokról ne is beszéljünk..


Az atléta és trikó tiltása meg egyenesen vicc, főleg ebben a melegben,de azért az edzőkön ahogy látom ott virít a képeken :D Hogy is van ez? :D



Én például egy ezer éves oldschool terembe járok ahol ezek a régi atlasos gépek vannak.. Teljesen megfelel a célnak. Nem luxus alapján kell termet választani, hanem közeg és vendégbarátság szerint..

2023. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na meg géppark miatt,én ezeken az uj szarokon nem is tudok edzeni nekem mar ez a hoist neg ilyenek is 10bol ha 2er vmit,nalunk is Atlas van,legkomolyabb👍
2023. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én egyszer egy elég ismert, elég fancy, elég drága budapesti konditeremben edzettem, ahol egy 180 kilós felhúzásnál odajött hozzám a recepciós, hogy itt ilyet nem lehet. Kérdeztem, hogy itt nem lehet nagy súlyokkal dolgozni, erre ő azt válaszolta, hogy nem, itt felhúzni nem lehet. Akkor azért éreztem, hogy ennél nincs lejjebb, viszont a kérdező által leírt hely ennél még tíz szinttel lejjebb van. Nem lehetsz trikóban? Nem használhatsz szabad súlyokat, csak gépeket, de azért vannak szabad súlyok, de azok díszből? Nyújtani miért nem lehet, azzal mi a baj? Ha lenyújtom a combom, akkor kiraknak? Ezt nem is igazán akarom elhinni. Kedvet kaptam a spanjaimmal meglátogatni ezt a Gobuda Fitnesst. Kíváncsi vagyok, hogy hányan jönnének oda hápogni nekünk egy 200 kilós guggolás után.
2023. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Én kajak megnézem a heten ezt a termet hogy röhögjek egyet:D

Vajon ha nekiállok spárgázni akkor kizavarnak...:D

2023. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, és szerintem olyan "fantasztikus" a géppark és az egész koncepció, hogy igazán megérdemelnék, hogy a népes Lakatos família is náluk eddzen.
2023. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!