Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az rossz ha van egy edzésem...

Az rossz ha van egy edzésem délelőtt meg egy este?

Figyelt kérdés
4x szoktam osztottba edzeni egy héten de most nem volt időm. Csak szombaton tudok már edzeni. Azt gondoltam h délelőtt csinálok egy kar edzést, este meg mell hát. Most itt nem az a lényeg h mivel mit raktam össze hanem h hatékony-e h edzek 10-kor meg 19-kor aznap. Sokkal rosszabb ez mintha külön napon edzettem volna? Sztem a második edzesre ki tudom magam pihenni.
2023. aug. 4. 00:40
 1/2 MadSeal ***** válasza:
100%
Felesleges ennyire rágörcsölnöd, csinálj egy teljes felsőtest edzést, nem kell menned 2szer a terembe. A lényeg hogy ne teljen el úgy hét, hogy nem edzettél volna meg mindent legalább 1szer.
2023. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zizizabalo ***** válasza:
68%
Egy nap nem lehet rendes intezitással két edzést letolni, főleg naturálban. Különben mi a fenének akarsz külön karozni, és aztán mell-hátat, mikor ott is dolgozik a kar, így rohadtul nem tudod rendesen leedzeni a melled és a hátad. Egy közepesen hosszabb edzésben le lehet tudni ezeket. 2x3x8 mell, 2x3x8 hát, aztán 1-2 széria bic-tric
2023. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!