Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » McGregor naturál?

McGregor naturál?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az új fizikumára mindenki azt mondja, hogy használ szereket és hogy nem naturál…


Olyan kommenteket olvasok, hogy azok hiszik csak el hogy naturál, akik LiverKingről is elhitték.


De azért ég és föld a kettő.


Valójában McGregor tényleg jó sokat nőtt, de még mindig nem mondható kifejezetten izmosnak. Csak már nem vézna, mint régen…


Vagy ilyen gyengék lennének az adottságai, hogy már egy ilyen semmilyen fizikumhoz is szervekhez kéne nyúlnia?



2023. aug. 4. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=F7YJ24gY4oQ itt már mpmd kielemezte, szinte kizárt hogy natúr lenne, volt egy olyan szakasz ahol túl gyorsan pakolt fel izmot illetve akik ilyen szinten vannak a küzdőportban mind szúrják magukat valamivel. Amúgy meg profi testépítőhöz képest lehet, hogy "nem mondható kifejezetten izmosnak" de akiket kondiban ismerek hogy kokszolnak ők se néznek ki olyan jól, mint amikor McGregor a fizikuma csúcsán volt izomzat szempontjából
2023. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1.


Hát én nem értek az edzéshez, amikor edzettem csináltam amit az edző mondott és kész.


Csak 1 évet jártam terembe, de majdnem elértem ezt a fizikumot ami McGregornak van jelenleg. Csak rajtam több volt akkor a zsír… Mivel elég komoly tömegnövelő étrenden voltam. Természetesen nem koxoltam soha…


Persze lehet, hogy itt a sebesség a kulcs valóban és azért lehet tudni, hogy koxol, mert túl gyorsan növekedett… Ezt elhiszem.


De önmagában ez a fizikum egy élsportolónak nagyon nem “nagy cucc”.


Alapvetően szerintem magához az UFC-hez több fegyelem és komolyabb akaraterő kell, mint hogy natúrban elérjünk egy ilyen testet.

2023. aug. 4. 14:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy a komoly tömegnövelő étrendeddel te 1 év után ilyen izmos voltál mint ő itt a jobb oldalon: [link] azért gondold át miről beszélsz
2023. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
McGregor nem naturál, ahogy egyik profi ketrecharcos vagy pankrátor sem az. Hogy is gondolhatod hogy azok akik a fizikumukból élnek, nem használnak semmit, amikor manapság még az átlag Józsi is tele van mint a déli busz
2023. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
81%
Minden élsportoló nyom vmit
2023. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, a lábaim meg sem közelítették ezt a szintet, de a felsőtestem hasonló volt nagyon, csak zsírosabb.
2023. aug. 4. 20:02
 7/17 A kérdező kommentje:

Van egy csomó olimpikon egyébként aki naturál, tornászok között nagyon sok van.

Ott nyílván nem is előny olyan nagydarabnak lenni, de Ők is a fizikumokból élnek és élsportolók…

2023. aug. 4. 20:03
 8/17 anonim válasza:
75%
7es, ha elhiszed teged kár gyozkodni
2023. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Azt kapásból hagyjuk, hogy aki kicsit is ért a sporthoz, az ha ránéz McGregorra, akkor egyből megállapítja, hogy cuccol. De ha ez nem lenne elég, akkor tudd, hogy minden élsportoló komoly kémiahasználó, sportágtól függetlenül. Nem létezik olyan versenysportág a világon, aminek a profi atlétái ne használnának valamilyen illegális gyógyszereket, hormonkészítményeket. Magyar harmadosztályú focicsapatok botlábú hátvédeiben ott egy komplett patika, akkor szerinted a bolygó legismertebb és legeredményesebb UFC klasszisa szerinted lifetime naturál?

"felsőtestem hasonló volt nagyon"

Jöhetnek képek a formádról.

"Van egy csomó olimpikon egyébként aki naturál, tornászok között nagyon sok van"

Napi szinten tiltanak el olimpikonokat a versenysporttól WADA listás teljesítményfokozók és szteroidok használatáért, úgyhogy pontosan nem tudom, hogy honnan tájékozódsz.

"nyílván nem is előny olyan nagydarabnak lenni, de Ők is a fizikumokból élnek és élsportolók"

Szerinted csak izomtömegnövelés céljából használ valaki doppingot?

2023. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

“Napi szinten tiltanak el olimpikonokat a versenysporttól WADA listás teljesítményfokozók és szteroidok használatáért, úgyhogy pontosan nem tudom, hogy honnan tájékozódsz.“


És már a felhozatal 100%-át eltiltották? És meg is szűnt az olimpia úgy ahogy van, mert nincsenek a szabályokat betartó versenyzők? Ezt nem tudtam… Te biztos, valami olyan forrásokból tudod ezt, amihez nem fér hozzá mindenki, csak az olyan különleges emberek mint Te. Szóval akkor igazad van.



Yang Hak-seon pl. naturál, de vannak még sokan…

2023. aug. 4. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!