Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert birom egyre rosszabbul...

Miert birom egyre rosszabbul az edzeseket?

Figyelt kérdés
Mar egy honapja edzek karra, nemreg lebetegedtem. Mielott beteg lettem volna tok jol birtam, csak a betegsegem elotti par napban volt nehezebb. Tegnap meg kicsit rosszul voltam, de leedzettem, es ma is edzettem, csak egyre nehezebben megy. Mi lehet ennek az oka? Mit csinalhatok rosszul? Valakinek vannak tanacsai?
2023. aug. 7. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem jó a programozással, nem jól választod meg az intenzitást/volument, nem jól választod meg a munkasúlyokat, nem jó a regenerációd, nem alszol/pihensz eleget, szar a kajád, bármi lehet. Látatlanban nem fogjuk tudni megmondani.
2023. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradtnak érzed magad, akkor nem edz. Pihenni kell.
2023. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MadSeal ***** válasza:
Ne eddz minden nap karra. Valószínüleg egyre nagyobb fáradtságot és izomsérülést tudsz generálni az edzéseiddel, amit már nem lehet 24 óra alatt kipihenni. A kar izmai alapból kis izmok, ha magas frekvencián akarod edzeni (az se minden nap, inkább 2-3 naponta) nem érdemes egyszerre sokat rá edzeni, mert könnyen túlterhelheted.
2023. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!
2023. aug. 7. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak karra edzel? :D
2023. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!