Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Minél többet edzem, annál...

Minél többet edzem, annál rosszabbul nézek ki!?

Figyelt kérdés

33 éves naturál férfi vagyok.

Régebben csak lightosan edzegettem, és sokkal jobban néztem ki. Aztán két éve úgy döntöttem, hogy komolyabban veszem. Aztán inkább sz.arabbul nézek ki.


Teljes testes edzést végzek 1-2 naponta. Tehát edzés, majd 48/72 óra pihi.

Mindenre mindig 5-6 sorozatot végzek alapgyakorlatokkal.

Dolgozik alacsony, és magas ismétléssel is.

Pl: mellre tolódzkodás 3-4*8, aztán 2 sorozat fekvőtámasz kifulladásig. Általában így edzem. Mi lehet a gond?


2021. jún. 19. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Treni,viny,clen,susi,propi hiányzik.
2021. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Fogy a saját tesztó, lassan tolni kell
2021. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ennyiből hogy mondjuk meg? Az étrendedről például nem is írtál semmit.
2021. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de tényleg. Itt az edzéstervvel lehet a gond.
2021. jún. 19. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy tényleg az edzéstervvel. Lehet, hogy mégis az étrenddel. Lehet, hogy mindkettővel. Ennyiből ezért nem lehet megmondani.

Én a helyedben csak leírnám a diétádat, hátha...

2021. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Teljes testes edzessel ne csodalkozz
2021. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
wut?mi az , h rosszabbul?
2021. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudjuk jelenleg milyen fizikumod van, hol akadtál meg. Nem tudjuk milyen étrended van. Írod hogy az rendben van, de tudod hányszor hallottam már ilyet hogy az étrend jó, aztán kiderül hogy kb 1 helyett 2 sonkát rak az esti szendvicsre az illető, meg megiszik egy pohár tejet.


Stressz, kevés pihenés, kevés folyadék, kevés kalória, kevés fehérje, kevés edzés, sok edzés, rosszul végrehajtott gyakorlatok, rossz gyakorlatok, egészségügyi problémák, bármi lehet. Ha jól értelmezem akkor minden edzésen ugyanazt csinálod (azon kívül hogy néha alacsony néha magas ismétlésszámmal), ugyanúgy X kg-val x sorozat, így a szervezeted megszokja és nem fog fejlődni. Folyamatosan növelni kell 1-2kg-val vagy 1-2 ismétléssel (ha szabályosan megy, ha nem megy akkor még nem kell növelni értelemszerűen). Teljes testesről valószínűleg át kellene térned másra.De a világ összes dolgát fel lehetne itt sorolni, mert ennyi infó alapján tényleg bármi lehet.

2021. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az pontosan hogy szarabbul? Egy kep sokat segitene elotte utana. Lehet csak te latod igy.


Nagyon sok tenyezos a dolog. Gondolom ezt nem kell bemutatni ha nem tegnap kezdted. Pl. Lehet hogy a teljes test edzessel sokkal tobb kaloriat egetsz el mint elotte, es ha ugyanugy kajalsz, mar borul az egesz.


En szinten 33 vagyok es naturalban edzek, probaltam ezt a teljes test edzest is es nekem pl. Bejott.


Edzes, kaja, pihenes. Valamelyik biztosan nem stimmel. De ez igy eleg keves info amit leirtal.

2021. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Leírnád nagyvonalakban az edzésterved? Köszönöm mindenki válaszát!

2021. jún. 19. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!