Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a "kedvenc" kérdésed...

Melyik a "kedvenc" kérdésed ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Azaz melyik tipusú kérdés az, amilyeken jót nevetsz, vagy csak szimplán hülyét kapsz tőle?

Igyekeztem az elmúlt időszak legtöbbet ismételt kérdéseit összeszedni?



2023. aug. 18. 09:02
A kérdező szavazást indított:
Melyik izomra, mi elég?
Hány % lehet a testzsírom?
Melyik felosztás a legoptimálisabb?
Kreatint mikor kell inni?
Miért nem nő a bicepszem?
Fáj a vállam/könyököm, mi lehet a baj?
Nem fejlődök, mi lehet a baj?
X súllyal való guggolás jónak számít-e naturálban?
Mennyi fehérjét egyek szálkásítás/tömegelés alatt?
Egyéb (leírom)
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan fogyhatok a ...-ból és itt jönnek a különbözö testtájak. Ezektöl a kérdésektöl kivagyok.
2023. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Mostanában talán a bontások a kedvencem.

De úgy egyébként minden, amit 1000 éves bullshitekre alapoznak.

2023. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Amikor a kérdező egy komplett másodfokú egyenletet leír szorzással, osztással, tíz különböző számmal, a végén pedig megkérdezi, hogy ez elég lesz-e bicepszre. Jelentsen bármit is az elég. Ennek az ellentéte a "mellre fekvenyomás és tárogatás sok?" típusú kérdés, ahol ennyi információ alapján kéne konkrétat válaszolni.

Az is jó, amikor a gyereknek leszakad valamelyik végtagja, napok/hetek óta fájdalmai vannak, de nem felhív egy orvost/gyógytornászt, vagy bármilyen szakembert, hanem beír a gyakorikerdesek.hu Testépítés kategóriájába, ahol van 8 aktív kommentelő, akik szeretnek gyúrni, de amúgy semmi releváns végzettségük nincs, és tőlük várja a választ. Sajnos nekem is volt már olyan eset, amikor edzésen megsérültem, de egyszer nem jutott volna eszembe, hogy a hétköznapjaimat megkeserítő problémával laikus kommentelőkhöz forduljak, hanem mindig elmentem doktor bácsihoz.

Kedvenc, amikor a srác kimásol egy sablon edzéstervet valahonnan a netről, ami random gyakorlatneveket, meg random számokat tartalmaz, és kérdezi, hogy jó lesz-e. Ennek a még jobb változata, amikor edzésterv sincs, csak "hétfőn mell-bicepsz, szerdán hát-tricepsz, pénteken váll-láb, így mennyi idő alatt lesz Shawn Mendes testem?" című történet. És akkor egy-két hisztéria ki van itt akadva, amikor az ember ugyanazt a sablon választ írja több helyre, de hát ha 2011 óta nem lett új kérdés kiírva ebbe a kategóriába, csak ugyanaz a sablonok, akkor értelmetlen sablon kérdésekre nem sablon válaszokat lehet írni?

2023. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
nekem ez😂
2023. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Inkább maga a forgatókönyv komikus. Jön egy hülye kérdés, amire gyakran elsőként lecsap ugyanaz a válaszoló, aki szereti kiemelni, hogy ő edző, és hogy az ügyfeleinek és neki mi vált be (ez a reklám helye).

Aztán sokszor képbe jönnek a "tanulmányok", amikre rendszerint hivatkozás sosem történik.

Végül, ha már az érvek elfogytak, leírják azt, hogy itt mindenki mindenféle végzettség nélküli (tudják, hiszen látnokok).

2023. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2023. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már kezdem rohadtul unni, mert alig van érdekes kérdés. Totál kezdők kérdezgetik ugyanazt folyton, próbálják túlbonyolítani az edzést miközben nem fognak lejárni fél évig. Egyik kedvencem amikor 15-16 éves lány kérdezi hogy hogyan igya a kreatint és hogy szuperember lesz-e tőle. Nem lett, sőt már nem is eddz azóta valszeg. Alig válaszolok mostanában.
2023. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1

Igen, az is egy legendás kérdés, csak szavazásnál a helyek száma véges sajnos.

2023. aug. 18. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
A szavazásnál nincs ott, de nekem a mostani kedvenceim, hogy "elég XY szett fejlődni"? Most is jött nemrég egy ilyen, 24 szett hátra.. :D
2023. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Az a szavazásnál az 1. kategóriába tartozik, csak más a megfogalmazása.

2023. aug. 18. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!