Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol lehet megbízható edzőt...

Hol lehet megbízható edzőt találni, aki korrekt áron dolgozik?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy időszakom, mikor személyi edzővel edzettem

(3 hónap).

40 ezer volt havonta, de egyszerűen nem bírtam anyagilag, mellé még a kaja stb.

Hol vagy ki olyan személyi edző, akinél látványos fejlődést lehet elérni (akár kémiával is), korrekt áron? 23/F



2023. szept. 1. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
40 ezer forintot az ilyen Bereczki féle sztárok szoktak elkérni. Ki volt a te személyi edződ, akinek volt pofája ennyit kérni? Amúgy meg Páldi Gabi, Kormos Zoli, a Biobuldingesek, a PWB edzők, vagy az Erőteresek itthoni viszonylatban kiemelendőek, de nem feltétlenül kell hírességekben gondolkodni. Szerencsére helyi szinten is lehet találni jó szakembert.
2023. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fitness 2000 most nem olyan felkapott, szakmailag viszont rendben van.
2023. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jenei István IFBB-Pro volt a személyi edző.
2023. szept. 1. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek edző, ha tele van az internet ingyen ugyanazzal a tudásanyaggal? Ha 3 hónapig segített valaki, most már fölösleges edzőre költened szerintem.
2023. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"akinél látványos fejlődést lehet elérni (akár kémiával is)"...


Csak nem versenyre készülsz? Vagy türelmetlen vagy?


Mióta edzel?

2023. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Jenei Pisti IFBB pro!?
2023. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem úgy van hogy kiválasztod a konditermet ami közel van, és ott van személyi edző? Vagy otthoni edzésre gondoltál?
2023. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat mostmár 47k havonta akit te mondtál ha őszinte vagyok ennyit nem ér nekem mert már egy ideje eddzek szoval nem kezdő vagyok nagyjából tisztába vagyok a dolgokkal most jutottam el oda hogy kicsit elakadtam ki szeretnek probalni egy edzőt de hogy majdnem 50ezer havonta ( úgy hogy online edzőrol van szó) az rengeteg szerintem…
dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!