Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen “kigyúrtságtól” , hány...

Milyen “kigyúrtságtól” , hány hónap edzés után kezdtetek ujjatlan trikót, atlétát hordani nyáron?

Figyelt kérdés
És mik voltak a reakciók? 😁

2023. szept. 2. 09:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen típusút? Ami csak simán ujjatlan és olyan a nyaka, mint egy pólónak, vagy aminek mélyebb a nyaka és a mell felső része is látszik benne?
2023. szept. 2. 09:32
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Otthon mindig azt hordok nyáron.

Ha nem otthon vagyok, akkor meg polót veszek, ujjatlant nem hordok, még 40 fokban sem.

2023. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok oda a trikókért szval vagy pólóban vagyok vagy póló nékül a strandon(vagy otthon)


Ha valaki szeretne akkor sztem 1 év rendes edzés után már nem vagy annyira pálcika és simán tudsz hordani ha akarsz.


De ha vennék akkor olyat aminek a nyaka egy kb 5cm vel lejjebb van mint egy pólónak.

Ami szerintem kifejezetten vicces mikor edzőterembe valaki olyat vesz fel ami kb a mellbimbójáig ér.

2023. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell kigyúrtnak lenned egy atlétatrikó hordásához.Nyîlván jobb,ha atletikusabb a kinézet,de senki sem fog kinézni miatta.Utcára is rendben vwn,főleg ilyen nyári időben,ami most van.
2023. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom én 12 éve edzek,de nem hordok atlétát sehova,nincsenek ilyen nárcisztikus fétiseim
2023. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én fél év edzés után kezdzem ujjatlant hordani az utcán is

Ha nem vagy kövér és a hónaljad bprotválva van nyugodtan hordhatod

Sok vékony srácon is látni

2023. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

pacsi annak aki lepontozott✌️

miért baj ha valaki nem azért edz hogy másnak mutogassa magát?

2023. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4: Jó, persze, mindenki azt vesz fel, amit akar, de azért ilyen pálcikakarokkal, vagy akár egy pókhassal eléggé komikusan néz ki valaki atlétában.
2023. szept. 2. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
pálcika karokkal és pókhassal csak nagykabátban nem fognak hülyén kinézni, szóval mindegy. Amúgy én se szeretek trikóban mászkálni, még otthon se, csak teremben.
2023. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon ritka hogy trikot veszek utcara pedig versenyeket nyertem. Sot azota meg ritkabban.. nem birom a sok bamulo embert es hogy mindenki felhozza allandoan, arrol kerdezget es megalapozza azt hogy bannak/beszelnek velem. Inkabb oversized cuccokba jarok igy masrol is lehet beszelni, nem veszik gizdaskodasnak, nem az alapjan itelnek meg.
2023. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!