Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20% testzsír, szálkásítsak...

20% testzsír, szálkásítsak vag tömegeljek? (képpel)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy pont mindenből középen állok. Nem vagyok sovány, de izmos sem. Nem vagyok kövér, de van rajtam zsír.

Tehát zsír is van rajtam meg egy kevés izom.


Nagyjából 20%-ra tippelem a testzsíromat, főleg, hogy a képek 3 hónapja készültek és azóta felszedtem még kb. 4-5 kg-ot.


[link]

[link]

[link]


Érdemes lenne ezt leszálkásítani, vagy menjen a tömegelés?


2023. szept. 2. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldönteni.

Sztem amúgy ez nincs 20%.

2023. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért vannak az emberek megáldva állandóan a testzsírszázalékukkal mostanában?


Honnan tudod hogy 20 százalék? És honnan tudjuk mi hogy pontosan hány százalék? Szerintem egyikünk sem testösszetétel mérő készülék...


Szerintem sincs 20... De felesleges ezzel törődnöd. A tükör a mérvadó nem pedig a holmi testzsírmérők és mérlegek...


Hogy tömegelj vagy szálkásíts döntsd el te. Miért kéne másnak eldönteni helyetted hogy mit kezd a testeddel? :D Másnak akarsz megfelelni vagy magadnak?


A tömegelés meg nem arról szól hogy hatalmas kalória plusszal bezsírosodjunk. Ne legyél nagy pluszban és nem fogsz elzsírosodni.

2023. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Képek alapján 16% tzs-t mondanék.
2023. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ebből könnyen lesz zsíros disznó. Vagy szálkásíts, vagy k. óvatosan tömegelj.
2023. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tömegelnék.
2023. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a cél.


Ha egy kicsit zsírosabb, tömegesebb forma, akkor erre is elkezdhetsz "tömegelni". A tömegelés nem azt jelenti, hogy elhízol. Havi 0.5kg-nál többet ne nagyon szedj fel. Ennek is a nagyobb része zsír lesz.


Ha egy szálkásabb fizikumot szeretnél, akkor így is, úgy is kell majd szálkásítanod. Ha nem most, majd akkor később.

2023. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En biztos nem tomegelnek mig log a hasam meg ilyesmik.. max nagyon ovatosba minel tisztabban.
2023. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát most komolyan meglepodtem, mert itt inkább szigorúbbnak tűnnek az emberek, mint én vagyok, de most mintha az ellenkezője lenne igaz, szerintem ez tuti több mint 20%. Nőként nyilatkozom, akinek amúgy nem jönnek be a kigyurt állatok, de szeretem, ha valaki izmos, és inkább legyen izmos és husi, mint sovány és izmos, de szerintem inkább szalkasits. Mondjuk a lapos, enyhén kockás has a gyengem (a széles vall mellett), lehet, azért mondom... :). De én is csak nagyon óvatos deficitben lennék.
2023. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Most akkor inkább legyen vki "izmos és husi" vagy inkább lapos hasa...?
2023. dec. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!