Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok, akinek ilyen nagyon...

Azok, akinek ilyen nagyon vastag, kidülledő ér látszik végig a bicepszükön, azok biztosan koxolnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járok terembe, és van ez a típus.

Gondolom alapból naturálon nem vastagszik meg ennyire egy ér, nyilván valamelyik szteroid mellékhatása ez, ugye?



2023. szept. 4. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak alacsony testzsir? Amikor sovány voltam, nekem a hasamon is látszottak az erek meg az alkaromon (bicepszen is, csak kevésbé), 12% testzsírral (mondjuk nő vagyok)
2023. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszolónak igaza lehet.

1-es Te hogyan tudtál elérni olyan alacsony testzsír százalékot? 😮

2023. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok, hogy csak simán látszódnak az erek, azok nekem is látszódnak.

Hanem hogy ilyen fel centi széles erek, és teljesen kidudorodnak a bőr síkjából.

2023. szept. 4. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írják alacsony testzsír

Pl látok a teremben 40 kilós kis csontsovány gyerekeket

Fele inkább harmad annyival bicepszeznek mimt én kb női szint de tisztaeres akarjuk

Én meg vagy 3x annyival bicepszezek de kevésbé eres a karom de nyílván beismerem sokkal magasabb a testzsírszázalékom

Tehát ebbe az erő mellett a testzsír is bejátszik

2023. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

2-es:

1.) eleve izmosabb vagyok az átlag nőnél, mindig szerettem súlyzózni és könnyen is izmosodom.

2.) volt egy közepesen erős evészavarom, amikor tudatosan elkezdtem fogyni, de elég pici deficittel, úgyhogy nem vesztettem annyi izmot.

De tényleg borzasztóan néztem ki, tiszta eres voltam mindenhol, a fenekem meg kb mint egy palacsinta...

2023. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Szerencsés alkatú vagy! Azóta gondolom az evészavarod elmúlt és feljebb ment a testzsír százalékod? Látványosan izmos lehetsz!
2023. szept. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os. Hát igen, feljebb ment, kb 20 lehet most, és igen, izmos vagyok ránézésre, de nem úgy, mint a sportolók, vagy a gyúrós nők, attól sajna még messze vagyok :(, de már alakul :)
2023. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
7. Kitartást kívánok Neked! 💪🏻☺️
2023. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Genetika és testzsír függvénye hogy mennyire eres az ember, plusz minnél több izmod van annál több vért kell eljuttatnia a szervezetednek egy adott helyre.
2023. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Kevés testzsír, de kox is okozhatja.
2023. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!