Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon jó alapokkal hogyan...

Nagyon jó alapokkal hogyan fejlődhetnék hatékonyan?

Figyelt kérdés

Hello. Sosem tettem fel a kerdest viszont elgondolkodtam.


Alapvetoen 25 eves vagyok, nagyon jo alapokkal rendelkezem. A karom megmerve 40cm. Szép körte alakja van. Sokan meglepődnek amikor mondom, hogy ez az alap genetika. Gyakorlatilag mint Schwarzenegger a kezdetekkor de most komolyan es ebben semmi tulzas nincs. Sokan megjegyezetek mar.


Regen edzettem, elhanyagolhato mivel kevesszer jartam viszont szerettem. Gyakorlatilag ha ilyen jo alapokkal, esetleg nem akarok tulozni de: genetikaval rendelkezem akkor hogyan alljak neki? Van ismerosom 60-as pajszerokkal, tomor 104kg 10% zsir, de ott mennek a nem eppen legalis szteroidok is. Viszont latvanyos.


Szemely szerint hogyan erhetnek el latvanyos novekedest? Azt megfigyeltem, hogy regen amennyire konnyen jott a zsir mivel nagyon kover gyerek voltam, most eppen annyira konnyen jon az izom. Vagy van aki felvilagositana egy amatort ez hogyan is mukodik? Koszonom.


Probaltam megfogalmazni, foglalkoztat a kerdes. Koszonom ha szansz ram idot, pacsi



2023. szept. 5. 00:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg a legfontosabb. Kb. ezt hogy lehet idore meghatarozni amire latvanyos a valtozas?
2023. szept. 5. 00:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Újabb gyakoris csodagenetika, láttuk ezt már párszor. Amúgy mindegy hogy mi az alapod, mert mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek. Régebben próbálták elhitetni az emberekkel, hogy különböző testalkattal máshogy kell edzeni, de nincs ilyen. Hosszú távon pedig amúgy is neked kell kitapasztalni mire reagálsz jól, milyen gyakorlatokkal tudod legjobban edzeni a különböző izomcsoportokat, mi helyetted nem fogjuk tudni megmondani.
2023. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Progresszív edzésterv, kalóriaszámoláson alapuló étrend, kielégítő regeneráció, aztán 5-10 év múlva kiderül, hogy valóban adott-e a csodagenetika.
2023. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!