Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömegnöveléshez milyen...

Izomtömegnöveléshez milyen tömegnövelőt válasszak? Jumbo Hardcore, Carnivor Mass?

Figyelt kérdés

Fogyasztottam már Jumbo Hardcore és Carnivor Mass tömegnövelőket, ezek közül is vacilálok, hogy esetleg valamelyiket újrarendelni. Viszont a Jumboban elég sok cukor van 100 grammonként, az nem gond? Ízre bejött amúgy. Carnivor is bejött ízre, szagra már nem.

Vékony, nehezen izmosodó alkat vagyok, pedig heti 3-4x járok edzeni. Rendszeresen iszom fehérjét, kreatint. És mindig tele vagyok kajával, annyit eszem, amennyi jól esik, néha még többet is, de nehezen jön az izom. Viszont a vékonyabb alkatom ellenére hasi hájam mégis van, amit nem teljesen értek, hogy miért, mert valószínűleg így is kalóriadeficitben vagyok, és minden edzés végén 20 percet kardioval töltök. Ha tudnátok tanácsot adni erre, akkor örülnék nagyon!



2023. szept. 8. 05:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
mit olvastam már megint jézusom
2023. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

"valószínűleg így is kalóriadeficitben vagyok"🤣🤣

Most akkor abban vagy, vagy valószínű?😆


Na! Ez a kérdés szerintem viszi a pálmát a héten. Ebből is látszik, hogy a konditermi arcok többsége, ugyan ott tart most is, mint a 2000-res években.


Amúgy minek veszel Jumbot? Akkor ennyi erővel rendelj a Gymbeamről fehérjét és szőlőcukrot és keverd össze a kettőt, fele árból kijössz. Ha már muszáj ilyeneket innod.

2023. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
#2 az teljesen így van. Én mostanában beszélgettem pár kondis ismerőssel. Rendes emberek egyébként de nagyon fogalmatlanok. Veszik a kínai sárkánybogyót mert majd attól megnő a tesztoszteron szint. A fehérjepor jobb mint bármilyen étel, mert koncentráltabb és egyből visszaépíti (!) az edzés során leépülő izomzatot. Finoman szoktam próbálni elmondani nekik hogy ez miért nincs így. És van aki ezek közül 20+ éve eddz.
2023. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ráadásul reggel 5:22-kor...Jézusom te a Gyakorin élsz???
2023. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval elvileg kalória deficitbe vagy nem izmosodsz cserébe hízol hmmmmm vajon mi lehet a gond...


Ha zsírosodsz akkor nem vagy deficitbe. Az meg hogy nem izmosodsz szimplán azért van mert szarul edzel.

És minden tömegnövelőben cukor van, szerinted mi növeli a tömeged? Ugyan szerintem nem kalória gondod van de ennyi erővel egy shaket is csinálhatnál hozzáadott proteinnel ami legalább finom is és valszeg egészségesebb is mint a cukorbomba amit iszol.

2023. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#3

Ugyan ez van nálunk is. 5 éve járok ugyanabba a terembe, a legkülönbözőbb időpontokban, emiatt elég sok embert, és az edzőket is ismerem. Nehogy a vendégektől, de az edzőktől hallok ilyeneket, hogy: "anabolikus kapu, meg BCAA, meg este már ne egyél szénhidrátot, mert az hízlal!"

A vendégek, akiket ismerek, azok ugyan úgy, mint 20 éve: heti 2x bicepsz, edzésenként 3-4 gyakorlat, bitang nagy súllyal, bukásig rommá edzve, mert attól nő, és ha vége az edzésnek már töltik is be a tejsavó proteint.

Szomorú, hogy itt tartunk 2023-ban.

2023. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelők!


Tudom, hogy ti profik vagytok, de sajnos nem mindenki az, pont ezért kérdezek :). Viszont először is tegyük tisztába, hogy az ilyen kommentek, hogy úristen mit olvasok már megint, az nem járul hozzá a kérdés megválaszolásához és ilyen fajta kommentekre senki nem kíváncsi ezen az oldalon! Köszönöm!


Lehet én vagyok rosszul tájékozott, de a Carnivor Mass-ban egyáltalán nincsen cukor, szóval aki azt írta, hogy van, az nem tudom ezt mire alapozza!


Heti 3-4x edzek 1,5 órát. Próbálok emelni a súlyokon mindig, amikor tudok, edzés végére mindig leizzadok, elfáradok. Viszont egy vékony alkattal rendelkezem, de zsírosabb a hasam, mint sokaknak. Hiába kardiozok 20 percet minden edzés végén és edzek hasra, haverom aki issza a tömegnövelőt és nem kardiozik, nem hasazik, neki alacsony a testzsírszázaléka, és nem tudom hogy. Ugyanazt a tömegnövelőt ittuk, neki a karja nagyobb lett sokkal, viszont nekem a hasam nőtt meg inkább. De másik ismerősöm is nagyon alacsony testzsírszázalék mellett tolja a tömegnövelőt, izmos, és nem igazán értem, hogy hogyan. Tisztességesen edzek, sokszor olyan súllyal, mint nálam izmosabbnak kinézők. Akkor felmerül a dolog, hogy az étrenddel van a gond. Valóban most nem számolom a makrókat, de amikor számoltam, akkor az jött ki, hogy iszonyat sokat kell ennem, hogy nagyobb legyek, és 190 centihez nagyon nehéz ennyit enni, akinek vékony az alkata alapból, nem esik jól annyi kaja. Házi, főtt kajákat eszem, sok hús, zöldség, rizs, változatosan, emellett Biotech marha fehérjét és Crea Zerot iszom.


Nem gondolom igazából, hogy itt fogom meglelni a választ a kérdésemre. Ennyi erővel megkérdezhetném a ChatGpt-t is. Valószínű jönni fognak az úristenező kommentek megint. De kíváncsi vagyok, hogy valaki van-e ilyen cipőben és neki mi segített.

2023. szept. 8. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csipázom az olyan kommenteket, amit #1 írt, mert baromi jól szórakoztam rajta.🤣
2023. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

#7 kérdező olvasd el a cimkét, technikailag nincs benne cukor, maltodexteinnel van telecseszve ami még rosszabb mint a cukor.


Valamit pedig elrontassz kérdező mert ha hízol és nem izmosodsz azt nem lehet csak a genetikára fogni.


Először is nem a kardiótól leszel szálkás, hanem a kalória deficittől. Namost ha egyik oldalon tömegelsz a másik oldalon kardiózól hogy szálkásodj annak konkrétan semmi értelme.

Az hogy megizzadsz meg elfáradsz nem mércéje a jó edzésnek.

Nem egyszer látni olyat hogy valaki azt mondja hogy keményen edz majd kiderül hogy még van kb 4 ismétlés a tankban a valós bukásig.


Én magasabb vagyok nálad egy kicsivel és most napi szinten 3000+ kalóriákat eszek. Ahelyett hogy szar tömegnövelőket eszel, egyél rendes kaját vagy ahogy mondtam csinálj shaket amivel simán össze lehet hozni 1000+ kalóriát.

2023. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miota edzel? Miert gondolod h indokolt a tomegnovelo, ha igy is zsirosodsz? Am kb mind1 melyiket iszod
2023. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!