Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömegnöveléshez milyen...

Izomtömegnöveléshez milyen tömegnövelőt válasszak? Jumbo Hardcore, Carnivor Mass?

Figyelt kérdés

Fogyasztottam már Jumbo Hardcore és Carnivor Mass tömegnövelőket, ezek közül is vacilálok, hogy esetleg valamelyiket újrarendelni. Viszont a Jumboban elég sok cukor van 100 grammonként, az nem gond? Ízre bejött amúgy. Carnivor is bejött ízre, szagra már nem.

Vékony, nehezen izmosodó alkat vagyok, pedig heti 3-4x járok edzeni. Rendszeresen iszom fehérjét, kreatint. És mindig tele vagyok kajával, annyit eszem, amennyi jól esik, néha még többet is, de nehezen jön az izom. Viszont a vékonyabb alkatom ellenére hasi hájam mégis van, amit nem teljesen értek, hogy miért, mert valószínűleg így is kalóriadeficitben vagyok, és minden edzés végén 20 percet kardioval töltök. Ha tudnátok tanácsot adni erre, akkor örülnék nagyon!



2023. szept. 8. 05:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7 mennyi az ösztrogén és tesztoszteron szinted? Pajzsmirigy rendben van?
2023. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!