Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet egy lány koksz nélkül...

Lehet egy lány koksz nélkül annyira izmos, hogy teljesen elveszíti a nőiességét?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szoktam hallani, hogy egy lány ne sportoljon, erősítő edzést végképp ne végezzen, mert akkor már túl férfias lesz

Se szerintem amíg nem kezd el kokszolni, addig elképesztően jól áll az izmos test egy lánynak, nagyon szép formát ad neki

Ti mit gondoltok?



2023. szept. 26. 18:27
 1/10 anonim válasza:
89%
Lehet nagyon izmos és akár férfias is naturba. Nekem sosem jöttek be a kigyúrt csajok de az hülyeség hogy egyáltalán ne sportoljon maximum ne vigye túlzásba.
2023. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Természetesen is lehet akkora, hogy a legtöbb férfi nem mondaná nőiesnek. Viszont attól nem fog kihullani a haja, és bajuszt sem növeszt, úgyhogy az legalább előny.
2023. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Teljes nőiességét nem, de a mellek bizony eltűnhetnek teljesen. Nézz például Katinkára.
2023. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zizizabalo ***** válasza:
100%
Katinka nem naturál.
2023. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ismertem versenyző testépítő lányt. Amilyen képek készültek róla a versenyen, az már tényleg sok volt, de a valóságban, a hétköznapokban, ruhában teljesen normális sportos lány alkata volt. Nem volt férfias.
2023. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként szólok hozzá, ha nem bánod.

Kb másfél éve edzek komolyabban konditeremben, és rendszeresen megkapom azokat a típusú megjegyzéseket, hogy "kevesebb súllyal kéne", "ez már túl sok", vagy éppen hogy "Te amúgy mit szedsz?". Én is látom magamon, leginkább felsőtest napokon, hogy tényleg durva a kinézetem, nagyok a karjaim, a hátam ha bedurrannak. Természetesen naturál vagyok, de ha elegendő ideig edz az ember és az étkezése is megfelelő, akkor tud elég durván kinézni.

De! Ahogy az előttem lévő is írta, ez egyedül konditeremben látszik, akkor is csak akkor, ha be vagyok durranva. Laikusoktól még csak azt sem szoktam hallani, hogy látszik, hogy edzek. Sőt, meglepődve hallgatják, hogyha az edzési rutinomról beszélek, mert nem nézték ki belőlem.

A nőiesség valóban kérdéses téma, nem szeretem ugyan, ha valaki ezt felhozza. A melleim kb. negyedakkorára csökkentek (miután abbahagytam a komoly melledzést, se kaptam vissza őket), a felsőtestem izmos lett, a combom a vékony szexi női combok helyett inkább valami óriási méretűek. Aztán érdekes módon mégis sokkal de sokkal több férfi környékez meg, mióta izmos vagyok. Ha felhúzok egy feszülős ruhát, sorjában jönnek a dícséretek. Legutóbb egy részeg faszi azzal jött oda, hogy "akkora a segged, hogy leszakad az ég". :) De ami a legfontosabb; én biztosan jobban érzem magam így a bőrömben, meg vagyok elégedve magammal, és a férfiak látják ezt a magabiztosságot rajtam. Így nem mondanám, hogy férfias lettem.

2023. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%

Én könnyen szedek fel tömeget. Azért kezdtem el kondizni, hogy legalább izmos legyek, ne kövér. Futottam is.

Nagyon jó formában voltam.

De a lábam már nagyon izmos volt. Aztán kihagytam sok időt.

Feljött rám egy kis plusz. Visszamentem a terembe. Ment le zsír, de még izmosabb lettem.

175 cm magas vagyok. 90 kg.

Voltam munkaalkalmasságin, nem hitték el hg ennyi a súlyom. Mert izom van rajtam. Ami nehezbb, mint a zsír. Azt mondták nem látszik hogy ennyi vagyok.

Soha nem szedtem semmit, de nagy súlyokat emeltem.

60kg-al nyomtam fekve(ami a legtöbb volt)

Meg 16 kg-os súllyal bicepszeztem karonként.


Ennek ellenére nagy mellem van.

Nőies vagyok.

De akkora vagyok, mint egy pasas.

41 - es a bicepszem🙃

A fenekem miatt beszólogatnak. Nagyon nagy, kerek

2023. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Hány éves vagy? Mikor kezdtél el edzeni?

2023. okt. 2. 15:54
 9/10 anonim válasza:
34 éves. 6 éve kezdtem el edzeni
2023. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jobban tetszel a férfiaknak? Mi az első reakciójuk, mikor meglátnak?
2023. okt. 2. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!