Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kokszosok miért mondják...

A kokszosok miért mondják állandóan azt a hülyeséget, hogy...? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem számít hogy kokszos vagy nem, nem a koksz jár edzeni, a kokszos is ugyan úgy edz meg táplálkozik meg beleteszi a munkát! Ez igaz is. Senki nem mondta hogy ez nem igaz! De ugyan olyan keményen edző meg jól táplálkozó emberek közül ki fog sokkal gyorsabban sokkal jobb eredményeket elélni? Persze, hogy a kokszos!


Két autóversenyző egyformán készül, edz majd a versenyen az egyik lepukkant trabanttal indul a másik meg BMW-vel, majd ha megnyerte a futamot kiabálja hogy: "nem teljesen mindegy milyen autóval indulok, én is úgy gyakoroltam meg annyi munkát tettem bele, mint a trabantos". Vicc. Ugyanannyi munka ellenére brutálisan sokat számít a koksz! Ha egy kokszot használó tized annyi munkát tesz bele mint a natúr akkor is sokkal jobb lesz! Mit nem lehet ezen érteni? Miért ne számítana? És ha nem számít, akkor meg minek szedi? Hát azért mert anélkül nem tud olyan eredményeket elérni mint amilyet. Ha meg nem tud, akkor csak számít nem?



2023. júl. 10. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a szteroidhasználókkal, én is használtam egy időben! De én elismertem mellette a naturális eredményeket és tudtam, hogy szteroidozva sokkal jobban fejlődök. Ezért is használtam. Mert rengeteget segít. Mindenki ezért használja.
2023. júl. 10. 17:16
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek kell egy kis önigazolás. Nem érdemes vele foglalkozni.
2023. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MadSeal ***** válasza:
74%

Egy nem naturál testépítő sokkal több áldozatot hoz, mint egy naturál. Feláldozza valamilyen szinten az egészségét, edukálódik a szerhasználatról (jobb esetben), rengeteg pénzt beleöl az egészbe, kockázatot hoz. Nyilván ha egy ilyen sportolónak már az X-edik ember vágja az arcához, hogy "de hisz csak a koksztól vagy ekkora, koksszal nekem is menne" jogosan fog felháborodni.

Ezt a kijelentést gyakran úgy kell inkább értelmezni, hogy "nem csak a koksztól lettem ekkora, ha nem tenném ennyire oda magam, valószínűleg fele ekkora lennék, mint most." Ami nyílván így van, mert senki nem lesz 130kg izom csontszárazon pusztán a szerhasználattól. A legtöbben szerintem ezt egyáltalán nem a naturál, szintén keményen edző emberek lealacsonyításának szándékával jelentik ki. Inkább úgy kell értelmezni, a példádnál maradva, mintha azt mondanánk, hogy egy forma-1es pilóta nem csupán azért tett meg egy x-idős köridőt, mert annyira jó autoja lenne, hanem mert nagyon jó pilóta. Nyilván egy átlagos sofőr többszörös idő alatt tenné ezt meg, még a leggyorsabb f1-es autoval is.

Persze ha valaki egyértelműen kijelenti, hogy a szteroidoknak semmi jelentősége és hogy az nem számít semmit se, azzal az emberrel tényleg nem érdemes foglalkozni, valószínűleg saját magával próbálja ezt elhitetni.

2023. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kox nem helyettesíti se az edzést, se az étrendet, viszont koxszal sokkal fogékonyabb lesz a szervezeted a súlyzós edzésre. Nem egy olyan embert ismerek, akiknek nincs valami nagy tudásuk a témában, de tele vannak szúrva, ezért jó nagyok.
2023. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én azt szeretem nagyon, amikor azzal jönnek, hogy nem csodaszer. Ha megfelelő minőségű az adott készítmény, ÉS jól is reagálsz rá, megvannak a megfelelő, esztétikus megjelenést lehetővé tevő izomformák, tapadások, akkor: NEM A FSZT NEM! :D
2023. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ahova én járok, ott kb. 10 kokszos jár. Mindegyik biztosan az, mert hallottam őket erről beszélgetni egymás közt, hogy ki hova szereti adni meg ilyesmi. Amit én látok, hogy hol jönnek, hol nem, szabályos ismétlést még egyiktől sem láttam egy gyakorlatban sem, sőt a többségük még a bemelegítést is teljesen kihagyja, de megizzadni sem láttam még őket soha, mégis erős és nagydarab mindegyik gyakorlatilag egy alacsony vagy egy nagy jóindulattal is maximum közepes minőségű edzéssel. Az egyik ezek közül úgy tűnik baromira jól reagál az anyagra, mert a 70 kilót alig bírja kinyomni a fekpadon, de még is tiszta izom, sőt a bicepsze is 1,5-szer akkora mint az enyém, annak ellenére, hogy én jóval nagyobb súlyokkal edzek mindenben, mint ő. Van egy másik is, az lejött egy kicsit edzeni meséli a teremben az egyik haverjának, mert megy külföldre és tetszeni akar majd a csajoknak a parton. A fazon kb 3 hónapig járt eddzeni, mialatt a fekvenyomsása a 120 kilóról felugrott 160 kilóra, de úgy, hogy közben teljesen leszálkásította magát és lement róla legalább 10-15 kiló zsír az tuti, mert elég fedett volt, mikor kezdte. Naturálban egyszerre szálkásítani meg erősödni na az a csoda, pláne ilyen nagy léptékben ilyen rövid idő alatt. Hol is van itt a befektetett munka, a lemondás, a kitartás, a türelem, az áldozat vagy bármi!? Ennyit a kokszról!
2023. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha koxolsz sokkal jobb a feherjeszintezis, sokkal konnyebben regeneralodsz. Tehat lehet hogy ugyanugy edzel, eszel, pihensz. Megis sokkal effektivebb lesz, ha emellé magadba szursz egy kis tesztot/egyéb dolgokat.
2023. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg Ronnie híres videói közül az étkezős jeleneteket. B.ki, az ember full szemét barbeque szósszal, Nesquick kakaóval kevert whey-jel, ketchupos sült krumplival volt VERSENYDIÉTÁN!


Ez egyben reakció a 6-os felvetésére a lemondás kapcsán.

2023. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hatosnak, voltak pont ilyen jellegű kutatások. Az egyikben három kontrollcsoport volt: egy csoport naturálban edzett normálisan összerakott étrenddel, a második ugyanez volt csak szteroidot is használt, a harmadik csoport nem edzett, nem figyelt a kajára csak ment a szteroid. Az eredmény az volt, hogy a naturál edző csoport kb. annyit izmosodott vagy kicsit kevesebbet, mint akik nem csináltak semmit, csak szteroidot szedtek. Most nincs időm előkeresni meg régen is olvastam, de ha olvasgattok lehet találtok hasonló cikkeket.
2023. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

#9-es Én is olvastam, szerintem erre gondoltál.


[link]


Akinek nincs kedve végig olvasni összegzem az eredményeket. A cikkben ott a tanulmány linkje is, aki nem hiszi. Átváltottam kilóra a fontot.


1. csoport (nincs edzés, nincs koksz): 0 kg izom

2. csoport (nincs edzés, van koksz): 3,18 kg izom

3. csoport ( van edzés, nincs koksz): 1,81 kg izom

4. csoport ( van edzés, van koksz): 5,9 kg izom


Azaz egy kokszos, még akkor is majdnem 2-szer annyi izmot épít a keményen edző naturálhoz képest, ha csak a TV-t nézi. Ha még eddz is kicsit, akkor már 3,26-szoros.


Olvastam régen egy másikat is, ahol még drasztikusabbak voltak a különbségek, de annak a linkjét nem találtam. Bármit is próbálnak magyarázni a koksz használók, amíg világ a világ, mindig megvetik őket és csalóknak fogják tartani, még ha csak hobby sportolók is, ha meg versenyszerűen, akkor végképp. Szerintem túl kegyesen bánnak más sportágakban a lebukott sportolókkal vagy akik megpróbálnak kibújni a vizsgálat alól. Tény, hogy profi testépítés nincs koksz nélkül, de futni, úszni, biciklizni, ugrani, focizni, stb. lehet anélkül. Nem a rekordokat kéne döntögetni kokszal, meg csalással legyőzni a másikat, hanem becsületesen teljesíteni a pályán, akkor még értelme is lenne a sport nézésének, de így ... ez már egy másik történet. :)

2023. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!