Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedésével ki mit...

Kreatin szedésével ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én semmit. Mindig azokban a hónapokban ittam kreatint, amikor az edzésprogramom vagy az étrendem is nagyobb változásokon esett át, úgyhogy soha nem tudtam egyértelműen beazonosítani, hogy az a kicsit jobb erőszint, vagy az a kicsit jobb regeneráció a kreatinnak köszönhető, vagy magának a változtatásoknak. De ez ilyen, 10-ből 6 ember soha nem tapasztal semmilyen kézzelfoghat pozítivumot a kreatintól. Pont ezért én már évek óta nem is veszek. Célszerű olyan dologra pénzt költeni, aminek tényleg van értelme.
2023. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én se


soha nem tudtam még annyira kimaxolni az edzésemet vagy a kajámat hogy a kreatintől kelljen várni a fejlődést. nagyon kevés olyan embert ismerek pláne naturálok között akinek annyira tökéletes az edzése meg a kajája hogy megérje neki kreatinra költeni. meg tényleg a legtöbb ember amúgy se érez semmi pluszt tőle

2023. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. kb 4 év edzés után próbáltam ki, mellette minden más stimmelt, periodizáltam, semmit nem tapasztaltam, bár nem is vártam semmit
2023. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Amit én tapasztaltam, hogy óvatosan érdemes használni.

Én edzés előtt és után vittem be 5-5g kreatint.

Az erőszintet nagyon megdobta...

Viszont másnap meg kivolt minden ízületem.

A 2. Periódusnál már figyeltem erre és nem emeltem a súlyt, hiába éreztem könnyebbnek és így nem is robbantam le.

Összességében a kreatin hoz 2-3 centit kerületben mindehol és sokkal könnyebb az edzés is.


Naturálban szerintem a diétánál tud igazán hasznos lenni a kreatin.

Mert kreatin mellet megmarad az erő az alacsonyabb kalória bevitel mellett is.

2023. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is, erőszintet hoz. Valahogy kevésbé megeröltető ugyanaz a súly, amit előtte emeltem nélküle.
2023. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 évig szedtem, de olyan nagy különbséget én se tapasztaltam. Talán az elején, mintha gyorsan nőttek volna az izmaim, de ez valószinűbb, hogy más okokból adódóan volt. Próbáld ki, ha nem tapasztalsz változást, szerintem nem érdemes szedni. Én túl nagy reményeket fűztem hozzá, közel sem hozta a várt eredményeket...
2023. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként le van írva az interneten, hogy hogy működik...
2023. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!