Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az esély, hogy a Mr Olympiá...

Mi az esély, hogy a Mr Olympiát nem árja (nordikus) vagy fekete csávó nyerje?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
4%
2023. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Nem sok az.

De szerintem inkább 0.

2023. okt. 6. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Franco Columbu, Frank Zane, Dorian Yates, és még sorolhatnám? Ők a leghíresebb Mr. Olympiák közé tartoznak, pedig egyikük sem árja nordikus vagy fekete. Köpcös olasz/amcsi/britt faszikról beszélünk, mégis jobbak tudtak lenni érájukban, mint bármelyik árja nordikus vagy fekete. De amúgy jelenleg Nick Walker, Regan Grimes, Noel Deyzel, Michal Križo, meg a többi potenciális Mr. Olympia? Egyikük sem nordikus árja vagy fekete.
2023. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" jelenleg Nick Walker, Regan Grimes, Noel Deyzel, Michal Križo, meg a többi potenciális Mr. Olympia "


én is rájuk gondoltam. egyikük se egy árja viking alkat vagy genetika. sőt ellenkezőleg. meg ugye nem is fekák. mégis meglepődnék ha nicknek; grimesnak vagy krizonak nem lenne pár éven belül egy olympia címe


és akkor még a classicról nem is beszéltünk: derek lunsford, hunter labrada stb. na ők aztán nem nordikus alkatok mégis eszeveszett jók és simán nyerhetnek olympiát mindenki szerint

2023. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

+1 szavazat krizora 😄

jelenleg a legjobb open testépítő szerintem meg sokak szerint is pedig na ő aztán tényleg nem árja germán tipus

tipikus szláv tót paraszt legény aki nagyon jó genetikával meg nagyon nagy tehetséggel meg nagyon jó edzői segítséggel hihetetlen fizikumot hozott össze és még hol a vége

de am tényleg jó példa a derek is meg a nick walker meg a regan is

2023. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#3

Schwarzenegger a leghíresebb Mr. Olympia.

2023. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dorian Yates 6x mr. olympia meg Franco Columbu 2x mr. olympia jót nevetne ezen a kérdésen; de szerintem nem sokára Nick Walker meg Hunter Labrada vagy Derek Lunsford is jót fog 😂
2023. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!